Kolejny klub zamknie się przed kibicami Wisły? “Czekamy”

Wisła Kraków w ramach 17. kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzy się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką. Prezes klubu z Reymonta przekazał, że trybuny obiektu Słoników będą najpewniej zamknięte dla fanów Białej Gwiazdy.

Jarosław Królewski
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jarosław Królewski
  • Wisła Kraków może nie mieć wsparcia kibiców w trakcie meczu wyjazdowe z Bruk-Betem Termaliką
  • Prezes Jarosław Królewski opublikował na X wpis, z którego wynika, że kolejny klub może zamknąć się na fanów Białej Gwiazdy
  • Krakowska ekipa zmierzy się 1 grudnia z Pomarańczowymi

Prezes Królewski o meczu Bruk-Bet Termalica – Wisła

Wisła Kraków w tym sezonie celuje w awans do PKO Ekstraklasy. Niemniej w spotkaniach wyjazdowych nie wspierają 13-krotnych mistrzów Polski kibice. Powód? Kluby bojkotują obecność fanów Białej Gwiazdy na trybunach swoich obiektów i aren. Wszystko wskazuje na to, że podobny stan rzeczy będzie miał miejsce na stadionie Bruk-Betu Termaliki.

Prezes krakowskiej Wisły dał do zrozumienia, że trybuny obiektu Słoników mogą nie być dostępne dla krakowskich fanów. “Według wstępnych informacji, które uzyskaliśmy w ostatnich dniach, trybuny podczas meczu Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica będą zamknięte dla naszych kibiców. Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie” – napisał na X prezes i właściciel klubu – Jarosław Królewski.

Tymczasem za tydzień w sobotę Wisła zmierzy się w roli gospodarza z GKS-em Katowice. Spotkanie zacznie się o godzinie 17:30.

Zamykanie trybun dla kibiców Wisły Kraków ma sens?

Tak 52%
Nie 47%
Nie mam zdania 1%
4816+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Komentarze