Brzęczek wróci na ławkę? Jest przymierzany do klubu 1 Ligi

Michał Wiśniewski z serwisu PortalPlock.pl donosi, że jednym z kandydatów do objęcia sterów w Wiśle Płock jest Jerzy Brzęczek. Do klubu przymierzany jest również Marcin Brosz.

Jerzy Brzęczek
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Jerzy Brzęczek
  • Wisła Płock słabo spisuje się w Fortuna 1 Lidze
  • W mediach mówi się o możliwym zwolnieniu Saganowskiego
  • Wśród jego następców wymieniani są Brzęczek i Brosz

Brzęczek i Brosz przymierzani do Wisły Płock

Wisła Płock z pewnością jak najszybciej chciałaby wrócić do PKO Ekstraklasy, ale na zapleczu radzi sobie w obecnej kampanii bardzo przeciętnie. Po 12. kolejkach Fortuna 1 Ligi zajmuje dopiero jedenastą lokatę z szesnastoma punktami.

W mediach mówi się, że klub poszukuje następcy Marka Saganowskiego, który w Płocku pracuje od maja. Wisła sondowała możliwość podpisania kontraktu z Kazimierzem Moskalem i Januszem Niedźwiedziem, którzy nie dawno stracili posady odpowiednio w ŁKS-ie oraz Widzewie, ale obaj mieli odmówić.

Natomiast Michał Wiśniewski z serwisu PortalPlock.pl donosi, że wśród kandydatów na nowego trenera Wisły Płock znaleźli się Jerzy Brzęczek, który po rozstaniu z Wisłą Kraków pozostaje bez pracy w zawodzie, a ostatnio występuje w roli eksperta telewizyjnego oraz Marcin Brosz, który niedawno pożegnał się z młodzieżową reprezentacją Polski.

Zobacz również: Co z przebudową stadionu Rakowa? “Wszystko odbywa się z poślizgiem”

Komentarze