Złota Piłka: Lewandowski wygra nagrodę? Kursy bukmacherskie

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Złota Piłka to plebiscyt elektryzujący opinię publiczną w Polsce. Tym bardziej że jednym z głównych kandydatów do wygrania prestiżowej nagrody dla najlepszego piłkarza świata jest Robert Lewandowski. STS zakłady bukmacherskie przygotowały ofertę, w której dostępne są kursy na ewentualny triumf Roberta Lewandowskiego.

  • Robert Lewandowski jest jednym z głównych faworytów do wygrania Złotej Piłki 2021
  • Największym rywalem polskiego napastnika w walce o prestiżową nagrodę jest Lionel Messi
  • STS zakłady bukmacherskie przygotowały ofertę na ewentualny triumf napastnika Bayernu Monachium

Złota Piłka: Lewandowski jednym z faworytów

Złota Piłka zostanie przyznana najlepszemu piłkarzowi świata 29 listopada w Paryżu w Theatre du Chatelet. Tak naprawdę w walce o prestiżową nagrodę liczy się aktualnie tylko dwóch piłkarzy. Są nimi Robert Lewandowski i Lionel Messi. Za reprezentantem Polski przemawia to, że wciąż się nie zatrzymuje i zdobywa bramkę za bramką. Ponadto w tym roku pobił legendarny rekord Gerda Muellera pod względem goli strzelonych w jednym sezonie w Bundeslidze.

Tymczasem piłkarz Paris Saint-Germain przede wszystkim może pochwalić się tytułem mistrza Ameryki Południowej. Messi z reprezentacją Argentyny wygrał latem Copa America, będąc zdecydowanie najlepszym zawodnikiem turnieju. Były zawodnik FC Barcelony nie tylko zdobywał bramki, ale notował też asysty. Następstwem tego było to, że Messi został MVP turnieju, a także wygrał Złotego Buta.

STS zakłady bukmacherskie przygotowały ofertę związaną z tym, że Robert Lewandowski może wygrać Złotą Piłkę. Kurs na triumf Polaka został oszacowany na 1,50. Tymczasem wariant, że Lewy ostatecznie nie zostanie laureatem Złotej Piłki 2021, został ustalony na 2,50.

STS
1,50
Lewandowski wygra Złotą Piłkę
STS
2,50
Lewandowski nie wygra Złotej Piłki

Czytaj więcej: Złota Piłka: Sousa wspiera Lewandowskiego. “Byłaby to wielka niesprawiedliwość”

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze