Warta Poznań – Raków Częstochowa. Zapowiedź, typy, kursy

Piłkarze Raków Częstochowa
Piłkarze Raków Częstochowa Pressfocus

Równolegle do rywalizacji w Szczecinie, Warta Poznań zagra z Rakowem Częstochowa w ramach 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Obie ekipy są rewalacją tegorocznego sezonu, a od dłuższego czasu kontynuują imponującą serię meczów bez porażki. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią, w której znajdziecie nasze typy, przewidywane składy oraz kursy oferowane przez bukmacherów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Warta Poznań – Raków Częstochowa, ostatnie wyniki

Warciarze po przeciętnym początku w Ekstraklasie, nagle zyskali na sile i z każdym tygodniem wspinali się coraz wyżej. Dziś zajmują szóstą lokatę, a ostatnią porażkę odnieśli w połowie marca z Legią Warszawa (2:3). Od tamtej pory Warta na możliwych 12 punktów zdobyła, aż 10.

Tymczasem Raków ma jeszcze bardziej imponującą serię. Medaliki są niepokonane od lutego i nadal liczą się w walce o europejskie puchary. Goście przystąpią do wtorkowego spotkania po trzech wygranych z rzędu. Co więcej kilka dni temu zespół z Częstochowy wypunktował Lech Poznań (3:1) w debiucie Macieja Skorży.

Warta Poznań – Raków Częstochowa, historia

W dość młodej historii rywalizacji obu drużyn, Warta tylko raz przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W większości pojedynków górą był Raków. Co więcej Medaliki pokonały Warciarzy jesienią (1:0).

Warta Poznań – Raków Częstochowa, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy zabraknie Kieliby oraz Fiedosewicza.

Natomiast Raków przyjedzie do Grodziska Wielkopolskiego bez Petraska, Bartla, Szczepańskiego i Tijanića

Warta Poznań – Raków Częstochowa, kursy

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 20. kwietnia 2021 17:53.

Zakład bez ryzyka 230 zł od STS

Sezon 2020/21 na europejskich boiskach w pełni. Z tej okazji STS zakłady bukmacherskie przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę. Użytkownicy goal.pl mogą skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka do 230 zł!

Aby skorzystać z oferty, należy do 30 kwietnia zarejestrować konto w STS, wykorzystując STS kod promocyjny GOAL. Po wniesieniu depozytu będziesz mógł postawić zakład (do 30 kwietnia), który będzie objęty swoistego rodzaju ubezpieczeniem. Jeżeli kupon będzie wygrany, uzyskasz całą wygraną. Jeżeli natomiast okaże się przegrany, bukmacher dokona zwrotu do 230 zł konto depozytowe.

Co ważne, promocja łączy się z innymi bonusami na start – bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł.

Pakiet Powitalny do 1500zł. Zakład bez ryzyka do 230zł!
Największy polski bukmacher
  • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Warta Poznań – Raków Częstochowa, typy i przewidywania

Obie ekipy od dłuższego czasu kontynuują serię meczów bez porażki. Zdecydowanie stabilniejsi w swoich poczynaniach są Medaliki. Naszym zdaniem Raków po cennym zwycięstwie nad Lechem i tym razem zgarnie całą pulę.

STS
1.95

Warta Poznań – Raków Częstochowa, oferta bukmacherów

Działający na polskim rynku bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Aktualne oferty oraz promocje przygotowane specjalnie dla naszych Czytelników znajdziecie w sekcji bukmacherskiej portalu goal.pl.

Warta Poznań – Raków Częstochowa, przewiydwane składy

Warta: Lis – Kuzdra, Ivanov, Ławniczak, Kiełb, Trałka, Kupczak, Baku, Żurawski, Grzesik, Zerlak

Raków: Holec – Piątkowski, Niewulis, Arsenić, Tudor, Lederman, Sapała, Kun, Wdowiak, Cebula, Arak

Warta Poznań – Raków Częstochowa, transmisja meczu

Rywalizacja Warty z Rakowem wystartuje we wtorek o godzinie 18:00. Transmisję meczu “na żywo” przeprowadzi Canal + Sport 2.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze