Artur Skowronek
Artur Skowronek fot. Radosław Bełżek

Typ na piątek. Wisła jedzie do Zabrza

W jednym z dwóch piątkowych spotkań 5. kolejki PKO Ekstraklasy, Górnik Zabrze zmierzy się z Wisłą Kraków. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są podopieczni Marcina Brosza. Sprawdź nasz typ na piątek.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Typ na dziś. Górnik na fali podejmuje Wisłę

Górnik jest jedynym zespołem, który po czterech ligowych kolejkach ma na swoim koncie komplet 12 punktów. Podopieczni Marcina Brosza od początku sezonu prezentują wysoką formę i do piątkowego spotkania z Białą Gwiazdą przystąpią w roli zdecydowanego faworyta. Czy drużynie z Górnego Śląska uda się zapisać na swoje konto piąte zwycięstwo i umocnić się na prowadzeniu w ligowej tabeli?

Wisła do Zabrza uda się w nienajlepszych nastrojach. Zespół w tym sezonie nie odniósł ani jednego zwycięstwa. Po kompromitującym pożegnaniu się z rozgrywkami Fortuna Pucharu Polski, w czterech ligowych spotkaniach zapisał na swoje konto tylko dwa punkty. Co ciekawe, oba w meczach wyjazdowych.

Przed piątkowym w Zabrzu wiślacy nie mają jednak po swojej stronie zbyt wielu argumentów. My w tym meczu stawiamy na bramki dla obu zespołów.

Nasz typ: OBIE STRZELĄ

Wisła Kraków – Górnik Zabrze, nasz typ
obie strzelą
STS 1,70 Sprawdź ofertę STS
Fortuna 1,66 Sprawdź ofertę Fortuny
PZBuk 1,68 Sprawdź ofertę PZBuk
Betclic 1,68 Sprawdź ofertę Betclic
Superbet 1,75 Sprawdź ofertę Superbet
NAJWYŻSZY KURS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
zakład bez ryzyka 230 zł z kodem GOAL
cashback do 550 zł z kodem GOALPL
tydzień bez ryzyka + freebet 34 zł
Kursy aktualne na 25.09.2020 07:33

Zakład bez ryzyka 230 zł od STS

Wystartował nowy sezon 2020/21. Z tej okazji STS zakłady bukmacherskie przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę. Użytkownicy goal.pl mogą skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka do 230 zł!

Aby skorzystać z oferty, należy do 30 września zarejestrować konto w STS wykorzystując kod promocyjny GOAL. Po wniesieniu depozytu będziesz mógł postawić zakład (do 30 września) który będzie objęty swoistego rodzaju ubezpieczeniem. Jeżeli kupon będzie wygrany, uzyskasz całą wygraną. Jeżeli natomiast okaże się przegrany, bukmacher dokona zwrotu do 230 zł konto depozytowe.

Co ważne, promocja łączy się z innymi bonusami na start – bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł.

Przejdź na stronę STS

Freebet 34 zł do Superbet

Na europejskich boiskach startuje nowy sezon 2020/21. Z tej okazji Superbet zakłady bukmacherskie przygotowały dla naszych Czytelników specjalną promocję, której nie znajdziecie w standardowej ofercie bukmachera. Chodzi o darmowy zakład w wysokości 34 zł. Jak go otrzymać? To proste!

Freebet 34 zł otrzyma każdy, kto zarejestruje konto w Superbet korzystając z poniższego odnośnika, a następnie dokona wpłaty depozytu w wysokości minimum 40 zł. Po spełnieniu tego warunku, bonus pojawi się na koncie w ciągu 48 godzin.

Odbierz darmowy zakład 34 zł od Superbet

Freebet od Superbet można wykorzystać na wszystkie zakłady z oferty sportowej oraz zakłady na żywo. Należy pamiętać, że każde zdarzenie na kuponie (pojedynczym lub AKO) musi mieć kurs minimum 1.50. Freebet należy aktywować w ciągu 24 godzin od jego przyznania. Aktywowany bonus na koncie będzie natomiast aktywny przez 3 dni.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze