Waldemar Fornalik
Waldemar Fornalik fot. Daniel Dmitriew / Piast-gliwice.eu

Typ na czwartek. Trudne zadanie Piasta

W czwartek czekają nas kolejne emocje związane z występami polskich drużyn w europejskich pucharach. Rywalizację w eliminacjach Ligi Europy rozpoczynają zespołu Lecha Poznań, Piasta Gliwice i Cracovii. My skupimy się na pojedynku drużyny Waldemara Fornalika z Dynamem Mińsk. Sprawdźcie nasz typ na czwartek.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Trudne zadanie Piasta. Typ na dziś

Piast do wyjazdowego spotkania w Mińsku nie przystąpi w roli faworyta. Bukmacherzy nieco większe szanse na awans do kolejnej rundy dają gospodarzom. Taki stan rzeczy spowodowany jest także ruchami kadrowymi, do których doszło przed nowym sezonem w Gliwicach. Z Piastem pożegnało się kilku ważnych zawodników, z Jorge Felixem na czele i szkoleniowiec Waldemar Fornalik z pewnością będzie potrzebował czasu, aby skutecznie wypełnić po nich luki.

Nie ma wątpliwości, że drużynę Piasta czeka w stolicy Białorusi trudny pojedynek. Czy trzecią drużyną poprzedniego sezonu PKO Ekstraklasy stać na awans? Trudno powiedzieć. W czwartkowym meczu spodziewamy się uważnej gry w defensywie ze strony obu klubów, które zdają sobie sprawę, że każdy błąd może zadecydować o losach awansu. Nie przewidujemy więc w tym spotkaniu dużej liczby goli.

Nasz typ: PONIŻEJ 2,5 BRAMKI

Dynamo Mińsk – Piast Gliwice, nasz typ
poniżej 2,5 bramki
STS 1,75 Sprawdź ofertę STS
Fortuna 1,74 Sprawdź ofertę Fortuny
PZBuk 1,66 Sprawdź ofertę PZBuk
Betclic 1,72 Sprawdź ofertę Betclic
Superbet 1,73 Sprawdź ofertę Superbet
NAJWYŻSZY KURS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
zakład bez ryzyka 280 zł z kodem GOAL
cashback do 550 zł z kodem GOALPL
tydzień bez ryzyka + freebet 34 zł
Kursy aktualne na 27.08.2020 08:52

Zakład bez ryzyka 280 zł od STS

Przed nami nowy sezon 2020/21. Z tej okazji STS zakłady bukmacherskie przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę. Użytkownicy goal.pl mogą skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka do 280 zł!

Aby skorzystać z oferty, należy do 31 sierpnia zarejestrować konto w STS wykorzystując kod promocyjny GOAL. Po wniesieniu depozytu będziesz mógł postawić zakład (do 31 sierpnia) który będzie objęty swoistego rodzaju ubezpieczeniem. Jeżeli kupon będzie wygrany, uzyskasz całą wygraną. Jeżeli natomiast okaże się przegrany, bukmacher dokona zwrotu do 280 zł konto depozytowe.

Co ważne, promocja łączy się z innymi bonusami na start – bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł.

Przejdź na stronę STS

Freebet 34 zł do Superbet

Na europejskich boiskach startuje nowy sezon 2020/21. Z tej okazji Superbet zakłady bukmacherskie przygotowały dla naszych Czytelników specjalną promocję, której nie znajdziecie w standardowej ofercie bukmachera. Chodzi o darmowy zakład w wysokości 34 zł. Jak go otrzymać? To proste!

Freebet 34 zł otrzyma każdy, kto zarejestruje konto w Superbet korzystając z poniższego odnośnika, a następnie dokona wpłaty depozytu w wysokości minimum 40 zł. Po spełnieniu tego warunku, bonus pojawi się na koncie w ciągu 48 godzin.

Odbierz darmowy zakład 34 zł od Superbet

Freebet od Superbet można wykorzystać na wszystkie zakłady z oferty sportowej oraz zakłady na żywo. Należy pamiętać, że każde zdarzenie na kuponie (pojedynczym lub AKO) musi mieć kurs minimum 1.50. Freebet należy aktywować w ciągu 24 godzin od jego przyznania. Aktywowany bonus na koncie będzie natomiast aktywny przez 3 dni.

Lech faworytem, Cracovia nie. Nasze typy

W czwartek o awans do drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy powalczą również zespoły Lecha Poznań i Cracovii. Kolejorz, w roli murowanego faworyta do awansu, podejmował będzie u siebie łotewski zespół FK Valmiera. Tymczasem Pasy czeka bardzo trudne wyjazdowe spotkanie z Malmo FF. W tym wypadku za zdecydowanego faworyta uważani są Szwedzi. Sprawdźcie nasze typy na wszystkie spotkania.

Liga Europy
17:00 Dynamo Mińsk – Piast Gliwice (nasz typ)
19:00 Malmo FF – Cracovia (nasz typ)
21:00 Lech Poznań – FK Valmiera (nasz typ)Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze