Startuje typer Euro 2021! Walcz o koszulki i Nintendo Switch

Zapraszamy do udziału w konkursie “Typer Euro 2021”, w którym do wygrania są koszulki piłkarskie, a nagroda główna to Nintendo Switch! Do zabawy można dołączyć pod adresem typer.goal.pl.

Na czym polega konkurs? Konkurs jest podzielony na etapy, w których typujemy rozstrzygnięcia meczów Euro 2021. Za poprawne wytypowanie wyniku meczu (1X2), czy obie drużyny strzelą, czy padnie poniżej/powyżej 2.5 goli oraz dokładnej liczby rzutów rożnych przyznawane są punkty. Trzy osoby, które zdobędą ich najwięcej w każdym etapie otrzymają piłkarskie t-shirty. Zaczynamy od typowania meczów w “polskiej grupie” oraz “grupie śmierci”.

Dodatkowo, przez cały turniej Euro 2021, będziemy prowadzili klasyfikację generalną. Na jej zwycięzcę czeka główna nagroda, którą jest konsola Nintendo Switch! Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca odbiorą koszulki piłkarskie. Dołącz do gry na stronie typer.goal.pl!

Punktacja w konkursie i regulamin

Punkty będą przyznawane za każdy poprawny typ na każdym etapie zgodnie z następującą punktacją:

  • wynik meczu 1X2: 5 punktów
  • obie drużyny strzelą: 3 punkty
  • poniżej/powyżej 2.5 goli: 3 punkty
  • dokładna liczba rzutów rożnych: 10 punktów

Pamiętaj, że konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: goal.pl/regulamin-konkursu-typer.

Komentarze