Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Sobota w Serie A. Stara Dama jedzie do Parmy

Trzy spotkania 13. kolejki Serie A rozegrane zostaną w sobotę. Najciekawiej zapowiada się wieczorna konfrontacja Parmy z Juventusem. Wcześniej rozegrane zostaną dwa inne mecze, w których na boisku nie powinno zabraknąć reprezentantów Polski.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

ACF Fiorentina – Hellas Werona

W pierwszym sobotnim meczu, który rozpocznie się o godzinie 15:00, Fiorentina zmierzy się u siebie z Hellas Werona. Gospodarze z Bartłomiejem Drągowskim w składzie będą starali się przerwać fatalną serię siedmiu kolejnych ligowych meczów bez wygranej. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bowiem naprzeciwko siebie będą mieli wyżej notowany zespół z Werony, który w ostatnich dwóch wyjazdowych meczach pokonał Atalantę Bergamo i Lazio Rzym. Do sobotniego pojedynku przystąpi z podobnym celem.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 19. grudnia 2020 14:54.

Sampdoria Genua – FC Crotone

W drugim spotkaniu Sampdoria Genua podbudowana ostatnią wyjazdową wygraną w Weronie (2:1) zmierzy się u siebie z Crotone. Drużyna Bartosza Bereszyńskiego, który w tym meczu nie zagra z powodu kontuzji, w tym sezonie odniosła tylko jedno zwycięstwo u siebie. Teraz ma doskonałą okazję na poprawienie tego bilansu, bowiem zmierzy się z ostatnim zespołem ligowej tabeli. Drużyna Arkadiusza Recy jest obecnie “czerwoną latarnią”, ale w ostatnich dwóch ligowych meczach zapisała na swoje konto cztery punkty.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Parma Calcio – Juventus FC

W sobotę kolejną okazję do zaprezentowania swojej formy będzie miał również broniący mistrzowskiego tytułu Juventus. Stara Dama w wyjazdowym meczu zmierzy się z Parmą. Szkoleniowiec gości Andrea Pirlo przestrzega swoich zawodników przed lekceważeniem rywala, który jest niepokonany od czterech kolejek. Niemniej jednak Juventus pozostaje zdecydowanym faworytem tego spotkania i każdy inny wynik niż jego wygrana będzie dużą niespodzianką.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 19. grudnia 2020 20:37.

Tabela Serie A

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze