Piątek w Pucharze Anglii: Liverpool jedzie do Birmingham

Aston Villa - Liverpool FC
Aston Villa - Liverpool FC PressFocus

W piątek rozegrane zostaną dwa pierwsze spotkania trzeciej rundy Pucharu Anglii 2020/21. Naprzeciwko siebie staną drużyny, które na co dzień występują w Premier League. Na boisko wybiegną między innymi piłkarze Liverpoolu. Sprawdź aktualne kursy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Aston Villa – Liverpool FC. Typy, kursy

Piłkarzom The Reds przyjdzie się zmierzyć na Villa Park w Birmingham z miejscową Aston Villą. Podopieczni Juergena Kloppa są murowanym faworytem do zwycięstwa i awansu. Gospodarze w piątkowym meczu wystąpią bez wielu podstawowych zawodników, których z gry wyeliminował koronawirus. Rozegranie meczu stało pod dużym znakiem zapytania, ale w piątek ostatecznie zapadła decyzja o tym, że mecz odbędzie się zgodnie z planem.

The Reds ostatnich występów nie mogą zaliczyć do udanych. W trzech ostatnich ligowych spotkaniach zdobyli zaledwie dwa punkty. Niemniej jednak w piątkowy wieczór są murowanym faworytem do wywalczenia awansu, nawet jeżeli Juergen Klopp zdecyduje się dać odpocząć swoim czołowym zawodnikom.

Nasz typ: wygrana Liverpoolu (handicap -1)

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 8. stycznia 2021 20:39.

Wolverhampton – Crystal Palace. Typy, kursy

W drugim piątkowym spotkaniu trzeciej rundy dojdzie do pojedynku dwóch zespołów sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli. Wolverhampton Wanderers na własnym stadionie podejmował będzie Crystal Palace. W ostatnich tygodniach obie drużyny spisywały się ze zmiennym skutkiem i nie można w tym pojedynku wskazać zdecydowanego faworyta, choć bukmacherzy więcej szans dają podopiecznym Nuno Santo.

Nasz typ: wygrana Wolverhamptonu

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 8. stycznia 2021 20:39.

Oba piątkowe mecze rozpoczną się o godzinie 20:45. Rywalizacja w trzeciej rundzie Pucharu Anglii kontynuowana będzie w sobotę i niedzielę. Na murawy wybiegną między innymi pozostałe kluby angielskiej ekstraklasy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze