Najciekawsze kursy na Puchar Polski: Legia zaczyna drogę po trofeum

Piłkarze Legii Warszawa
Piłkarze Legii Warszawa fot. PressFocus

Fortuna Puchar Polski zaczyna już zmagania z udziałem najlepszych zespołów w Polsce, występujących na co dzień w PKO Ekstraklasie. W pierwszej rundzie nie brakuje interesujących spotkań. Tymczasem Fortuna zakłady bukmacherskie przygotowały interesującą ofertę na poszczególne spotkania.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Fortuna Puchar Polski w poprzedniej kampanii zapewnił kibicom mnóstwo emocji. Ostatecznie triumfatorem tych rozgrywek został Raków Częstochowa, który pozostawił w pokonanym polu Arkę Gdynia. Tymczasem w tym sezonie chrapkę na kolejne tego typu trofeum ma Legia Warszawa. Mistrzowie Polski w środowe popołudnie zmierzą się na wyjeździe z Wigrami Suwałki, co będzie dla gospodarzy świętem futbolu.

Podopieczni Dawida Szulczka na początku sezonu nie rozpieszczają swoich kibiców. W trakcie minionego weekendu rzutem na taśmę przegrali z Ruchem Chorzów 0:1 w meczu ligowym. Niemniej Wigry wierzą, że są w stanie sprawić niespodziankę z drużyną Czesława Michniewicza.

Wigry Suwałki – Legia Warszawa, kursy od Fortuna zakłady bukmacherskie

Legia to natomiast jeden z głównych pretendentów do zwycięstwa w Pucharze Tysiąca Drużyn. Legioniści mają cel, aby wygrać w tej kampanii Fortuna Puchar Polski. Gdyby udało się go zrealizować, to byłby to 20 w historii klubu tego typu sukces.

Fortuna zakłady bukmacherskie zdecydowanie widzą w roli faworyta środowej potyczki Legię. Naszym zdaniem również większe szanse na końcowy sukces ma zespół z Warszawy. Aczkolwiek zamiast typować zwycięstwo w tym starciu, wolimy przekonać, że lepiej postawić na to, że Legia zdobędzie przynajmniej dwie brami. Wojskowym ta sztuka udawała się już w siedmiu bojach w tym sezonie, licząc wszystkie rozgrywki. Zachęcający jest kurs na to, że Legia wygra 2:1, bo wynosi 7,90. W tej kampanii już dwukrotnie z takim wynikiem stołeczny team odnosił zwycięstwa. Z kolei wariant na to, że obie drużyny strzelą gola, wynosi 1,72.

Fortuna
7,90

Radomiak Radom – Górnik Zabrze, Kursy od Fortuna zakłady bukmacherskie

Innym ciekawym środowym starciem, jest konfrontacja Górnika Zabrze z Radomiakiem Radom. Zespół Jana Urbana w końcu w trakcie minionego weekendu wrócił na zwycięski. 14-krotni mistrzowie Polski pozostawili w pokonanym polu Wartę Poznań, wygrywając 1:0. Gola na wagę wygranej zabrzan strzelił Jesus Jimenez. Na boisku pojawił się w tym starciu Lukas Podolski, ale niczym specjalnym się nie wyróżnił. Z kolei Radomiak zaliczył ostatnio trzeci remis z rzędu, dzieląc się punktami ze Śląskiem Wrocław.

Bukmacher z siedzibą w Cieszynie sugeruje, że faworytem do zwycięstwa w czwartkowej potyczce z udziałem Górników i beniaminka PKO Ekstraklasy na Zabrze Arena są gospodarze. Obie drużyny w ostatnim czasie regularnie zdobywały bramki, co może być dobrym prognostykiem. My jesteśmy przekonani, że obie ekipy strzela gole w środowej potyczce. Kurs w Fortuna zakładach bukmacherskich na to, że tak właśnie będzie, wynosi 1,72. Analizując dyspozycję obu ekip w ostatnim czasie, gradu goli raczej się nie spodziewamy, ale trzy trafienia w naszym odczuciu są możliwe. Prawdopodobieństwo na to, że tak się stanie, zostało oszacowane na 3,85.

Fortuna
3,85
w meczu padną trzy gole – TAK

Czytaj więcej: Gdzie oglądać Puchar Polski w TV oraz online?

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze