Lech Poznań
Lech Poznań fot. Przemysław Szyszka / Lechpoznan.pl

Apollon – Lech: typ na dziś

Już dziś do rywalizacji w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy przystępuje pierwsza polska drużyna. Sprawdź na mecz: Apollon Limassol – Lech Poznań typ naszej redakcji. Sprawdź nasz typ na środę i kursy bukmacherskie.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Apollon – Lech: typ na dziś

Piłkarze cypryjskiego Apollonu Limassol i wicemistrza Polski Lecha Poznań mają już za sobą dwie rundy eliminacyjne, które pomyślnie przeszli. Przed nimi kolejne dwie. Awans do czwartej rundy wywalczy jednak tylko jedna z nich. Bukmacherzy większe szanse dają Cypryjczykom, ale Kolejorz z pewnością nie stoi na straconej pozycji. Podopieczni Dariusza Żurawia w podobnej sytuacji przystępowali do pojedynku ze szwedzkim Hammarby i pewnie wygrali na terenie rywala 3:0.

W środowym meczu, który rozegrany zostanie w Nikozji nie pokusimy się o wskazanie zwycięzcy czy drużyny, która zagra w kolejnej rundzie. Nie spodziewamy się jednak w tym meczu zbyt wielu goli. Co prawda w obu pucharowych meczach Lecha Poznań padały co najmniej trzy bramki, Apollon w pierwszej rundzie również wygrał efektownie 5:1, ale środowe starcie może mieć inny przebieg. Trenerzy obu zespołów zdają sobie sprawę z siły i możliwości przeciwnika. Spodziewamy się zachowawczej gry z obu stron, które są świadome tego, że każdy popełniony błąd może być bardzo kosztowny i może skutkować odpadnięciem z dalszej rywalizacji.

Nasz typ: PONIŻEJ 2,5 BRAMKI

Kursy na zakład “poniżej 2,5 bramki” u polskich bukmacherów są bardzo podobne i kształtują się w graniach 1,71 – 1,78. Najwyższy znajdziecie aktualnie w ofercie Fortuna zakłady bukmacherskie.

Apollon Limassol – Lech Poznań, nasz typ
poniżej 2,5 bramki
STS 1,75 Sprawdź ofertę STS
Fortuna 1,78 Sprawdź ofertę Fortuny
PZBuk 1,71 Sprawdź ofertę PZBuk
Betclic 1,73 Sprawdź ofertę Betclic
Superbet 1,77 Sprawdź ofertę Superbet
NAJWYŻSZY KURS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
zakład bez ryzyka 230 zł z kodem GOAL
cashback do 550 zł z kodem GOALPL
tydzień bez ryzyka + freebet 34 zł
Kursy aktualne na 23.09.2020 10:32

Zakład bez ryzyka 230 zł od STS

Wystartował nowy sezon 2020/21. Z tej okazji STS zakłady bukmacherskie przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę. Użytkownicy goal.pl mogą skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka do 230 zł!

Aby skorzystać z oferty, należy do 30 września zarejestrować konto w STS wykorzystując kod promocyjny GOAL. Po wniesieniu depozytu będziesz mógł postawić zakład (do 30 września) który będzie objęty swoistego rodzaju ubezpieczeniem. Jeżeli kupon będzie wygrany, uzyskasz całą wygraną. Jeżeli natomiast okaże się przegrany, bukmacher dokona zwrotu do 230 zł konto depozytowe.

Co ważne, promocja łączy się z innymi bonusami na start – bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł.

Przejdź na stronę STS

Freebet 34 zł do Superbet

Na europejskich boiskach startuje nowy sezon 2020/21. Z tej okazji Superbet zakłady bukmacherskie przygotowały dla naszych Czytelników specjalną promocję, której nie znajdziecie w standardowej ofercie bukmachera. Chodzi o darmowy zakład w wysokości 34 zł. Jak go otrzymać? To proste!

Freebet 34 zł otrzyma każdy, kto zarejestruje konto w Superbet korzystając z poniższego odnośnika, a następnie dokona wpłaty depozytu w wysokości minimum 40 zł. Po spełnieniu tego warunku, bonus pojawi się na koncie w ciągu 48 godzin.

Odbierz darmowy zakład 34 zł od Superbet

Freebet od Superbet można wykorzystać na wszystkie zakłady z oferty sportowej oraz zakłady na żywo. Należy pamiętać, że każde zdarzenie na kuponie (pojedynczym lub AKO) musi mieć kurs minimum 1.50. Freebet należy aktywować w ciągu 24 godzin od jego przyznania. Aktywowany bonus na koncie będzie natomiast aktywny przez 3 dni.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
a

Komentarze