Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław. Zapowiedź, typy, kursy

Jacek Magiera
Jacek Magiera fot. Grzegorz Wajda

W poniedziałek czeka nas wiele emocji na polskich boiskach. W ramach 23. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław przyjedzie do Białegostoku. Co ciekawe obie ekipy przystąpią do tego pojedynku z nowymi trenerami. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią, w której znajdziecie nasze typy, przewidywane składy oraz kursy oferowane przez bukmacherów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, ostatnie wyniki

Jaga przez serię słabych wyników spadła na odległe 12. miejsce w tabeli. Aspiracje klubu były zdecydowanie większe, więc zdecydowano pożegnać się z trenerem Zającem, którego zastąpił Rafał Grzyb. Nowy szef na pewno nie będzie miał łatwego zadania. Jagiellonia szczęśliwie przerwała pasmo niepowodzeń tuż przed przerwą reprezentacyjną, pokonując Lech Poznań (3:2).

Tymczasem bardzo podobna sytuacja spotkała Śląsk. Do Wrocławia na ratunek wezwano Jacka Magierę, aby wyciągnął z zespołu maksimum potencjału i zawalczył o europejskie puchary. Przez niestabilną formę goście zdecydowanie oddalili się od czołówki, a od trzech kolejek nie mogą odnieść zwycięstwa.

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, historia

Częściej po komplet punktów w pojedynkach bezpośrednich sięgał Śląsk. Jesienią obecnego sezonu Wojskowi pokonali Jagę (1:0).

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, sytuacja kadrowa

Przez czerwoną kartkę Jagiellonii nie pomoże Augustyn. Natomiast Śląsk do Białegostoku przyjedzie bez Golli, Wilusza oraz Puerto.

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, kursy

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 5. kwietnia 2021 17:27.

Zakład bez ryzyka 230 zł od STS

Sezon 2020/21 na europejskich boiskach w pełni. Z tej okazji STS zakłady bukmacherskie przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę. Użytkownicy goal.pl mogą skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka do 230 zł!

Aby skorzystać z oferty, należy do 30 kwietnia zarejestrować konto w STS, wykorzystując STS kod promocyjny GOAL. Po wniesieniu depozytu będziesz mógł postawić zakład (do 30 kwietnia), który będzie objęty swoistego rodzaju ubezpieczeniem. Jeżeli kupon będzie wygrany, uzyskasz całą wygraną. Jeżeli natomiast okaże się przegrany, bukmacher dokona zwrotu do 230 zł konto depozytowe.

Co ważne, promocja łączy się z innymi bonusami na start – bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł.

Pakiet Powitalny do 1500 zł
Największy polski bukmacher
  • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, typy i przewidywania

Śląsk słabiutko radzi sobie na wyjazdach. Nie ma pewności, czy aby na pewno nowa miotła zaczęła od razu działać. Zapewne Magiera ustawi swój zespół defensywie, co mogą wykorzystać gospodarze. Jaga się przebudziła i jest na dobrej drodze, żeby wrócić na właściwe tory. Naszym zdaniem spotkanie będzie niezwykle wyrównane, a o ostatecznym wyniku mogą zadecydować detale.

STS
1.43
Jaga lub remis (1X)

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, oferta bukmacherów

Działający na polskim rynku bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Aktualne oferty oraz promocje przygotowane specjalnie dla naszych Czytelników znajdziecie w sekcji bukmacherskiej portalu goal.pl.

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, przewidywane składy

Jagiellonia: Dziekonski – Olszewski, Tiru, Runje, Nastic, Kwiecień, Romanczuk, Cernych, Imaz, Pospisil, Puljić

Śląsk: Puntocky – Cotungo, Bejger, Tamas, Stiglec, Scalet, Janasik Pawłowski, Pich, Zylla, Exposito

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, transmisja meczu

Rywalizacja Jagi ze Śląskiem wystartuje w poniedziałek o godzinie 17:30. Transmisję meczu “na żywo” przeprowadzi Canal + Sport.

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, statystyki

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze