Raphael Varane
Raphael Varane fot. Grzegorz Wajda

El. ME: Andora vs Francja. Zapowiedź, typy, kursy

Jednym z wtorkowych starć w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy będzie także mecz pomiędzy Andorą a Francją. Faworytem tego spotkania są oczywiście Trójkolorowi, którzy jednak zaliczyli ostatnio wpadkę w spotkaniu z Turcją. Czy teraz powrócą na odpowiedni tor i wysoko pokonają swoich przeciwników? Zachęcamy do lektury niniejszej zapowiedzi, w której dzielimy się z wami naszymi przewidywaniami na ten mecz, a także publikujemy kursy bukmacherskie na nadchodzące starcie.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Andora – Francja, ostatnie wyniki

Francuzi zawiedli swoich fanów w ostatnim meczu przeciwko Turkom. Trójkolorowi przegrali bowiem w stosunku dwa do zera, nie zagrażając ani razu bramce swoich przeciwników. Po trzech kolejkach są na drugim miejscu w grupie H.

Z kolei Andora nie ma na swoim koncie nawet jednego oczka w tych eliminacjach. Przegrała ona bowiem wszystkie trzy mecze i nie ma szans na awans do Mistrzostw Europy 2020.

Andora – Francja, historia

Obie reprezentacje spotkały się ze sobą jak dotąd tylko trzy razy. Pierwszy mecz miał miejsce w 1998, a Francuzi wygrali go dwa zero. Potem Trójkolorowi okazali się lepsi tylko jednym golem (1999 rok), a następnie pokonali reprezentację Andory w stosunku cztery do zera w ramach towarzyskiego starcia.

Andora – Francja, kursy

Andora – Francja 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Najlepszy kurs
Wygrana Andory 51,00 40,00 70,00 31,00 40,00 42,75 55,75 Sprawdź ofertę Totolotka
Remis 19,00 20,00 24,00 19,00 15,00 21,75 20,50 Sprawdź ofertę Totolotka
Wygrana Francji 1,02 1,02 1,04 1,03 1,01 1,02 1,01 Sprawdź ofertę Totolotka
Kursy aktualne na 10.06.2019 20:00

Andora – Francja, typy i przewidywania

Zdecydowanym faworytem tego starcia są Francuzi. Po porażce z Turcją powinni oni być podwójnie zmotywowani, więc stawiamy na wysokie zwycięstwo Trójkolorowych, a nasz typ to: 0:4.

Andora – Francja, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Andora – Francja >>

Oferta Totolotka na mecz Andora – Francja >>

Oferta Lvbet na mecz Andora – Francja >>

Oferta Fortuny na mecz Andora – Francja>>

Oferta ForBet na mecz Andora – Francja >>

Oferta eToto na mecz Andora – Francja >>

Oferta PZBuk na mecz Andora – Francja >>

Andora – Francja, transmisja meczu

Wtorkowe spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45, nie będzie transmitowane w polskiej telewizji.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze