Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt

El. LE: Frankfurt vs Flora. Zapowiedź, typy, kursy

Niespełna trzy miesiące temu, piłkarze Eintrachtu Frankfurt rywalizowali z londyńską Chelsea o miejsce w finale Ligi Europy – jeśli Orły chcą powtórzyć podobne osiągnięcie w tym sezonie, to czeka ich niezwykle długa druga, albowiem Eintracht do rozgrywek przystąpił już w drugiej rundzie eliminacji. Na „rozgrzewkę”, podopieczni trenera Huttera muszą wyeliminować Florę Talliinn – w czwartek, piłkarze z Frankfurtu bronić będą skromnej zaliczki przywiezionej z Estonii. Zachęcamy do lektury zapowiedzi tego starcia, w której oprócz typów naszej redakcji, znajdziecie również kursy przygotowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn, pierwszy mecz

Tydzień temu, większość wieszczyła gładkie zwycięstwo półfinalistów poprzedniej edycji Ligi Europy – w Tallinnie, gospodarze niespodziewanie postawili jednak dość konkretny opór i faworyci, choć wygrali, to nieznacznie. Strzelanie w 24. minucie otworzył Torro, ale już dziesięć minut później, ku uciesze sympatyków Flory, do wyrównania doprowadził nieoczekiwanie Ainsalu. Po zmianie stron, Orły zdołały jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę dzięki bramce autorstwa Joveljicia.

Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn, ostatnie wyniki

Piłkarze Eintrachtu wciąż czekają na wznowienie rozgrywek niemieckiej ekstraklasy – poza ubiegłotygodniowym starciem z Florą, popularne Orły nie rozegrały jeszcze żadnego meczu o stawkę w tym sezonie. Podopieczni trenera Huttera rozegrali jednak w lipcu cztery sparingi – trzy z nich zakończyły się zwycięstwem Eintrachtu (DJK Bad Homburg, Luzern oraz Wels), natomiast w starciu przeciwko Young Boys Berno lepsi okazali się rywale.

W środku ligowego rytmu meczowego znajdują się za to piłkarze z Estonii – po 20 kolejkach ekstraklasy, Flora znajduje się na pozycji lidera Meistriliiga z dwoma punktami przewagi nad Levadią. W lipcu, ekipa z Tallinna zanotowała dwa ligowe zwycięstwa, pokonując najpierw Levadię (2:1), a później Maardu (3:0). Flora ma także za sobą jedną rundę eliminacji Ligi Europy – Estończycy wyeliminowali serbskie Radnicki Nils (2:0 u siebie, 2:2 na wyjeździe).

Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn, historia

Przed tygodniem, zespoły te po raz pierwszy miały okazję się ze sobą zmierzyć – co więcej, dla Eintrachtu było to pierwsze starcie z przeciwnikiem z Estonii, natomiast Flora nigdy jak dotąd nie rywalizowała z przeciwnikiem z Niemiec.

Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn, kursy

Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Betclic Najlepszy kurs
Wygrana Eintrachtu 1,03 1,03 1,02 1,02 1,02 1,05 1,02 1,04 Sprawdź ofertę Etoto
Remis 13,50 16,00 17,00 17,00 13,00 14,75 14,50 20,00 Sprawdź ofertę Betclic
Wygrana Flory 32,98 50,00 48,11 26,00 35,00 20,00 25,50 60,00 Sprawdź ofertę Betclic
Kursy aktualne na 31.07.2019 22:16

Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn, typy i przewidywania

Co widać dobitnie po kursach przygotowanych na to spotkanie przez bukmacherów, inny scenariusz niż zwycięstwo gospodarzy po prostu nie wchodzi w grę. Zdaniem naszej redakcji, podopieczni trenera Huttera bez większych problemów zameldują się w kolejnej rundzie Ligi Europy – nasz typ: 3:0.

Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn >>

Oferta Totolotka na mecz Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn >>

Oferta Lvbet na mecz Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn >>

Oferta Fortuny na mecz Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn >>

Oferta forBET na mecz Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn>>

Oferta Etoto na mecz Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn >>

Oferta PZBuk na mecz Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn >>

Oferta Betclic na mecz Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn >>

Eintracht Frankfurt – Flora Tallinn, transmisja meczu

Spotkanie Eintrachtu z Florą nie będzie transmitowane na antenie żadnej polskiej stacji telewizyjnej.

Komentarze