Włochy – Hiszpania: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream (06.10.2021)

Federico Chiesa
Federico Chiesa PressFocus

Gdzie oglądać mecz Włochy – Hiszpania? Rywalizacja w Lidze Narodów wkracza w decydującą fazę. W środę rozegrane zostanie pierwsze półfinałowe spotkanie, w którym na mediolańskim San Siro zmierzą się reprezentacje Włoch i Hiszpanii. Spotkanie będzie można obejrzeć w Polsce zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem Internetu.


Włochy

Liga Narodów
06/10/2021

20:45


San Siro

Hiszpania

Włochy – Hiszpania gdzie oglądać?

Środowe spotkanie na San Siro zapowiada się niezwykle ciekawie. Będzie to również swego rodzaju rewanż za półfinał ostatnich Mistrzostw Europy, w którym Włosi okazali się lepsi po rzutach karnych. Hiszpanie z pewnością będą chcieli wziąć rewanż, choć o wygraną na pewno nie będzie im łatwo.

Obie drużyny do środowego spotkania przystąpią w nieco innych składach niż rywalizowały ze sobą latem na londyńskim Wembley. Nie ma jednak wątpliwości, że czeka nas bardzo ciekawe spotkanie, które powinno stać na wysokim poziomie i nie powinno zabraknąć w nim emocji.

Spotkanie nie ma zdecydowanego faworyta, ale Włosi będą dysponować atutem w postaci własnego boiska i gry przed swoją publicznością. Dowiedz się więcej – sprawdź nasz typ na Włochy – Hiszpania.

Włochy – Hiszpania, transmisja na żywo w TV

Wszystkie decydujące mecze w Lidze Narodów będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Ze środowego półfinału, który odbędzie się na mediolańskim na San Siro, transmisja będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Włochy – Hiszpania, transmisja online

Mecz będzie dostępny także za pośrednictwem internetu. Spotkanie Włochów z Hiszpanią będzie można obejrzeć na stronie internetowej tvpsport.pl oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport, dostępnej na urządzenia z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Włochy – Hiszpania, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nieco większe szanse na zwycięstwo w pierwszym półfinale Ligi Narodów dają reprezentacji Włoch. Wynika to głównie z faktu, że mecz rozegrany zostanie na ich terenie, na mediolańskim San Siro.

Sprawdź także:

Włochy
Hiszpania
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6. października 2021 20:43.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Włochy – Hiszpania?

Mecz 1/2 finału Ligi Narodów będzie można obejrzeć “na żywo” na kanałach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Włochy – Hiszpania?

Półfinał Ligi Narodów rozegrany zostanie w środę (6 października) o godzinie 20:45.

Komentarze