Widzew Łódź – Ruch Chorzów: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (18.11.2023)

Widzew - Ruch: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Zaległe spotkanie z udziałem łodzian i chorzowian zapowiada się bardzo interesująco. Rywalizację będzie można obejrzeć w internecie i w telewizji.

Piłkarze Ruchu Chorzów
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Ruchu Chorzów

Widzew – Ruch, gdzie oglądać

Widzew Łódź i Ruch Chorzów to drużyny, które dzieli w ligowej tabeli różnica siedmiu punktów. Zespół Daniela Myśliwca ma na swoim koncie 16 oczek. Z kolei dziewięć punktów uzbierali jak dotąd Niebiescy.

Widzew podejdzie do sobotniego spotkania, będąc od trzech meczów bez wygranej. W tym czasie łodzianie dwa razy remisowali i w jednym spotkaniu przegrali. Ostatnio podzielili się punktami z Zagłębiem Lubin (1:1).

Ruch ma natomiast za sobą zremisowaną potyczkę z Radomiakiem (1:1). Ogólnie zawodnicy 14-krotnych mistrzów Polski są już od trzynastu meczów bez wygranej, licząc wszystkie rozgrywki.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Widzew – Ruch, transmisja na żywo w TV

Mecz Widzew – Ruch będzie transmitowany w telewizji. Spotkanie będzie emitowane na antenach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3 od godziny 17:30. Rywalizację skomentują Adam Marchliński i Adam Szala.

Widzew – Ruch, transmisja online

Spotkanie Widzew – Ruch będzie dostępne w internecie. Transmisja z meczu dostępna będzie również dla użytkowników CANAL+ online. Teraz dostęp do niej można uzyskać w promocyjnej cenie. W ofercie rocznej miesięczny koszt dostępu do pakietu ze wszystkimi kanałami CANAL+ wynosi tylko 39 zł, co pozwala w porównaniu do standardowej oferty zaoszczędzić 180 zł. Z oferty można skorzystać, rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

Widzew – Ruch, kto wygra?

Jak zakończy się spotkanie?

Wygraną Widzewa 52%
Wygraną Ruchu 44%
Remisem 4%
159+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Wygraną Widzewa
  • Wygraną Ruchu
  • Remisem

Widzew – Ruch, kursy bukmacherskie

Według analityków bukmacherskich więcej szans na zwycięstwo mają gospodarze. Kurs na wygraną Widzewa kształtuje się w wysokości 2.05. Z kolei opcja na zwycięstwo Ruchu została oszacowana na 4.20. Remis wyceniono na 3.70.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Gdzie obejrzeć mecz Widzew Łódź – Ruch Chorzów?

Spotkanie dostępne będzie na antenach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Kiedy odbędzie się mecz Widzew Łódź – Ruch Chorzów?

Spotkanie rozpocznie się w sobotę (18 listopada) o godzinie 17:30.

Komentarze