Widzew Łódź – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (31.07.2022)

Bartłomiej Pawłowski
PressFocus Na zdjęciu: Bartłomiej Pawłowski

Widzew Łódź – Lechia Gdańsk: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Już w niedzielę Lechia powróci do walki na krajowym podwórku po bolesnej lekcji od Rapidu Wiedeń. Czy poradzi sobie z Widzewem? Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji oraz internecie.

Widzew – Lechia, gdzie oglądać

Widzew Łódź notuje całkiem niezły powrót na boiska PKO BP Ekstraklasy. W pierwszej kolejce nieznacznie przegrał z jednym z najmocniejszych zespołów minionego sezonu, Pogonią Szczecin, a następnie wygrał na stadionie Jagiellonii 2:0. Dobrą formą błyszczy zwłaszcza Bartłomiej Pawłowski, autor dwóch bramek w dwóch pierwszych seriach gier.

Lechia Gdańsk musi się natomiast podnieść po bolesnej lekcji otrzymanej od Rapidu Wiedeń. Lechiści nie mogą już marzyć o grze w europejskich pucharach, ale wciąż pozostaje im krajowe podwórko. Starcie w pierwszej kolejce było jednak w ich wykonaniu nieudane. Lechia przyjęła aż trzy bramki od Wisły Płock, sama nie odpowiadając żadnym trafieniem.

Sprawdź nasze typy na mecz Widzew Łódź – Lechia Gdańsk.

Widzew – Lechia, transmisja na żywo w TV

Niedzielne starcie w Łodzi dostępne będzie na aż trzech kanałach z grupy CANAL+: CANAL+ 4K Ultra, CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3.

Widzew – Lechia, transmisja online

Niedzielne spotkanie możesz też obejrzeć za pośrednictwem internetu. Wejdź na stronę CANAL+ Online. Skorzystaj z naszej oferty, wykupując abonament, a możesz zaoszczędzić nawet 72 złote!

  • 1-miesięczny dostęp – 45 zł
  • 6-miesięczny dostęp – 198 zł (zamiast 270 zł)

Widzew – Lechia, kursy bukmacherskie

Pomimo nieudanego początku sezonu w wykonaniu Lechii, to właśnie gdańszczanie są dla bukmacherów faworytem do zwycięstwa w Łodzi.

Stadion Widzewa

Ekstraklasa

31 lipca 2022

20:00

Widzew Łódź
Lechia Gdańsk
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 31 lipca 2022 19:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Widzew – Lechia?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ 4K Ultra, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, a także w aplikacji CANAL+ Online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Widzew – Lechia?

Mecz rozpocznie się w niedzielę (31 lipca) o godzinie 20:00.

Komentarze