West Ham – Manchester City: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (07.08.2022)

Erling Haaland
PressFocus Na zdjęciu: Erling Haaland

West Ham – Manchester City: transmisja w internecie. W niedzielę do gry o obronę tytułu wkroczą mistrzowie Anglii. Na początek czeka ich niełatwe zadanie, bo pojedynek na stadionie londyńskich Młotów. Spotkanie dostępne będzie w internecie.

West Ham – Manchester City, gdzie oglądać

Do gry wróciła już Premier League, a w niedzielę zainaugurują sezon jej mistrzowie. Manchester City na początek czeka niełatwe zadanie. Zmierzą się bowiem z West Hamem, w dodatku na stadionie londyńczyków.

Młoty intensywnie pracują podczas trwającego okna transferowego. Wydały już ponad 110 milionów euro, by David Moyes miał kompletną kadrę do walki na kilku frontach. Z kolei mistrzowie Anglii zachwycili Europę, podpisując umowę z Erlingiem Haalandem. Później jednak skupili się na sprzedaży. Z pewnością będą chcieli rozpocząć sezon od zwycięstwa, ale muszą mieć się na baczności. W minionej kampanii West Ham potrafił zaleźć ekipie Guardioli za skórę. W Londynie padł remis 2:2, a w Manchesterze gospodarze wygrali zaledwie 2:1.

Sprawdź nasze typy na mecz West Ham – Manchester City.

West Ham – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Prawa do transmitowania meczów Premier League ma platforma streamingowa Viaplay. Oznacza to, że niedzielne starcie w Londynie nie będzie dostępne w tradycyjnej telewizji.

West Ham – Manchester City, transmisja online

Mecz obejrzysz za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. By uzyskać do niej dostęp, wejdź na stronę viaplay.pl i wykup abonament.

West Ham – Manchester City, kursy bukmacherskie

Dla bukmacherów Manchester City jest wyraźnym faworytem nadchodzącego pojedynku.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz West Ham – Manchester City?

Spotkanie dostępne będzie w platformie streamingowej Viaplay.

Kiedy odbędzie się spotkanie West Ham – Manchester City?

Mecz rozpocznie się w niedzielę (7 sierpnia) o godzinie 17:30.

Komentarze