Warta Poznań – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream (09.09.2022)

Warta Poznań
fot. PressFocus Na zdjęciu: Warta Poznań

Warta Poznań – Zagłębie Lubin: transmisja meczu w TV i online. Spotkanie Warty z Zagłębiem zainauguruje 9. kolejkę PKO BP Ekstraklasy, Obie drużyny potrzebują punktów, by poprawić swoją sytuację w tabeli, dlatego spodziewamy się wyrównanego widowiska pełnego walki. Szukacie informacji, gdzie można obejrzeć spotkanie Warty z Miedziowymi? Dobrze trafiliście.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin, gdzie oglądać

Podopieczni Dawida Szulczka w ostatnich tygodniach prezentują się naprawdę dobrze i regularnie punktują w Ekstraklasie. Warta Poznań wygrała trzy z ostatnich pięciu spotkań, a jedyną porażkę zanotowała w dość pechowych okolicznościach w spotkaniu z Widzewem Łódź.

Zagłębie Lubin przyzwyczaiło nas już od kilku sezonów, że na rywali spogląda mniej więcej znad strefy spadkowej. Miedziowi przed 9. kolejką znajdują się zaledwie jedno miejsce nad spadkowiczami, co nie jest zdecydowanie wynikiem satysfakcjonującym dla trenera Piotra Stokowca. W ubiegłym sezonie Zagłębie wygrało na wyjeździe z Wartą 2:0, a powtórzenie takiego rezultatu dla kibiców byłoby prawdziwym marzeniem.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Warty Poznań z Zagłębiem Lubin będzie dostępne w telewizji. Początek transmisji na antenach CANAL+Sport i CANAL+Sport 3 zaplanowano w piątek od godziny 18:00.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin, transmisja online

Tradycyjnie starcie w PKO Ekstraklasie będzie można zobaczyć online. Zachęcamy do skorzystania z usługi CANAL+ online, dzięki której można śledzić nie tylko mecze PKO Ekstraklasy. W ofercie platformy streamingowej są też spotkania Premier League, czy La Liga. Dostępna jest świetna promocja, dzięki której można skorzystać ze zniżek. Rejestrując się w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony jest szansa zaoszczędzić aż 90 zł. Za 6-miesięczny dostęp do usługi, możesz w tym wypadku zapłacić tylko 180 zł, zamiast 270 zł, korzystając ze standardowej oferty.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin, kursy bukmacherskie

Spotkanie między Wartą i Zagłębiem nie ma wyraźnego faworyta, na co wskazują kursy bukmacherskie. Nieco większe szanse daje się mimo wszystko gospodarzom.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 9 września 2022 17:59.
Gdzie można obejrzeć mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin?

Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na antenie CANAL+Sport i CANAL+Sport 3.

Kiedy jest mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin?

Początek spotkania zaplanowany został w piątek 9 września, na godzinę 18:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze