Walia – Iran: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (25.11.2022)

Gareth Bale
PressFocus Na zdjęciu: Gareth Bale

Gdzie oglądać mecz Walia – Iran? W pierwszym piątkowym spotkaniu katarskiego mundialu obie drużyny powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym turnieju. Faworytem do zdobycia trzech punktów wydaje się być reprezentacja Walii. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Walia – Iran w telewizji i online.

Walia – Iran, gdzie oglądać

W meczach pierwszej kolejki grupy B mistrzostw świata obeszło bez niespodzianek. Reprezentacja Walii turniej rozpoczęła od pojedynku ze Stanami Zjednoczonymi, zdobywając w nim cenny punkty. Ich konfrontacja zakończyła się remisem 1:1.

Zdecydowanie trudniejsze zadanie miała reprezentacja Iranu, która mierzyła się z Anglią. Mecz zgodnie z przewidywaniami zakończył się wysoką wygraną podopiecznych Garetha Southgate’a. Teraz Irańczykom powinno być zdecydowanie łatwiej. Sprawdź nasze typy na mecz Walia – Iran.

Walia – Iran, transmisja TV

Otwierające rywalizację w 2. kolejce fazy grupowej spotkanie Walii z Iranem rozegrane zostanie w piątek (25 listopada) o godzinie 11:00. Mecz będzie transmitowany na kanałach TVP2, TVP Sport i TVP 4K. Mecz skomentują Sławomir Kwiatkowski i Robert Podoliński.

Walia – Iran, transmisja online

Internetowa transmisja meczu będzie dostępna na stronie sport.tvp.pl. Ponadto mecz będzie mogli oglądać za w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Walia – Iran, kursy bukmacherskie

Brazylia przystąpi do tego meczu w roli zdecydowanego faworyta. Widać to również po kursach oferowanych na ten mecz przez bukmacherów.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 listopada 2022 10:59.
Gdzie obejrzeć mecz Walia – Iran?

Mecz Walia – Iran będzie transmitowany na kanałach TVP2, TVP Sport i TVP 4K

Kiedy rozegrany zostanie mecz Walia – Iran?

Spotkanie odbędzie się w piątek (25 listopada) o godzinie 11:00.

Komentarze