Urugwaj – Korea Południowa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (24.11.2022)

Luis Suarez
fot. PressFocus Na zdjęciu: Luis Suarez

Gdzie oglądać mecz Urugwaj – Korea Południowa? Dwukrotni mistrzowie świata zaczną mundial w czwartek od starcia na Education City Stadium z ekipą z Azji. Faworytem potyczki są Błękitni. Niemniej reprezentacja Korei Południowej liczy na sprawienie niespodzianki. Przeczytaj, gdzie można znaleźć transmisję ze spotkania w TV i w internecie.

Urugwaj – Korea Południowa, gdzie oglądać

Zwolnienie Oscara Tabareza po 15 latach pracy wywołało chaos w szeregach ekipy z Ameryki Południowej. Reprezentacja Urugwaju odżyła jednak od momentu, gdy przejął ją Diego Alonso. Całkowicie odmienił drużynę, ale wciąż nieznany jest optymalny skład tej ekipy.

Najbliżsi rywale Urugwaju są natomiast ostatnio niezwykle krytykowani. Na dodatek Son Heung-min bierze udział w wyścigu z czasem, bo wciąż nie wiadomo, czy zawodnik zagra w reprezentacji Korei Południowej. Do ostatniej chwili nie będzie pewnie wiadomo, czy Paulo Bento zaryzykuje i wystawi zawodnika Tottenhamu Hotspur w składzie. W każdym razie emocji na obiekcie w Ar-Rajjan nie powinno zabraknąć.

Sprawdź także nasze typy na jutro i dowiedz się jakie mecze warto obstawiać!

Urugwaj – Korea Południowa, transmisja TV

Oczywiście mecz w grupie H mistrzostw świata z udziałem Urugwaju i Korei Południowej będzie transmitowany w telewizji. Spotkanie będzie emitowanie na antenach TVP 1, TVP Sport i TVP 4K. Mecz zacznie się o 14:00, a skomentują go Sławomir Kwiatkowski i Kamil Kosowski.

Urugwaj – Korea Południowa, transmisja online

Rywalizację na Education City Stadium będzie można też oglądać w internecie. Mecz można zobaczyć na stronie internetowej Sport.tvp.pl oraz dzięki aplikacji TVP Sport. Ponadto transmisja ze spotkania będzie dostępna na platformie CANAL+online, gdzie przed startem mundialu do oferty dodane zostały programy TVP 1 i TVP 2.

Urugwaj – Korea Południowa, kursy bukmacherskie

Według ekspertów bukmacherskich faworytem czwartkowej batalii są podopieczni Diego Alonso. Kurs na wiktorię reprezentacji Urugwaju oscyluje w granicach 1,80.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 listopada 2022 14:01.
Gdzie obejrzeć mecz Urugwaj – Korea Południowa?

Mecz Urugwaj – Korea Południowa będzie transmitowany na antenach TVP 1, TVP Sport i TVP 4K.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Urugwaj – Korea Południowa?

Spotkanie odbędzie się w czwartek (24 listopada) o godzinie 14:00.

Komentarze