Ukraina – Anglia: gdzie oglądać mecz Euro 2020?

Jordan Pickford
Jordan Pickford PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Ukraina – Anglia? Z meczu Ukraina – Anglia: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji i online. O której godzinie mecz Ukraina – Anglia? Ćwierćfinałowe spotkanie Mistrzostw Europy odbędzie się na Stadio Olimpico w Rzymie. Zobacz, gdzie można oglądać mecz Ukraina – Anglia na żywo – w telewizji i online za darmo. Sprawdź o której jest mecz Ukraina – Anglia.

Ukraina – Anglia: gdzie oglądać mecz Euro online?

W ostatnim ćwierćfinałowym spotkaniu Euro 2020 reprezentacja Ukrainy zmierzy się na Stadio Olimpico w Rzymie z faworyzowaną reprezentacją Anglii. Dla podopiecznych Garetha Southgate’a, którzy przystąpią do tego meczu w roli zdecydowanego faworyta, będzie to pierwsze spotkanie poza Londynem na tym turnieju.

Ukraińcy do sobotniego meczu przystąpią mając w nogach ciężkie 120 minut w meczu z reprezentacją Szwecji w ramach 1/8 finału. Drużyna Andrija Szewczenki stoczyła w tym spotkaniu prawdziwy bój i ostatecznie rozstrzygnęła losy rywalizacji na swoją korzyść w doliczonym czasie dogrywki. Teraz czeka ją niewątpliwie znacznie trudniejsze zadanie.

Reprezentacja Anglii w poprzedniej rundzie także przeszła prawdziwy test. W meczu na londyńskim Wembley pokonała 2:0 inną drużynę, która przed turniejem była uznawana za kandydata do końcowego sukcesu – reprezentację Niemiec. Teraz powinno być łatwiej, ale Anglicy w żadnym wypadku nie mogą lekceważyć swojego przeciwnika.

Kto będzie górą w tym meczu? Sprawdź nasze typy na mecz Ukraina – Anglia. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania Euro 2020.

Ukraina – Anglia, transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie 1/4 finału Euro 2020 w Rzymie, podobnie jak pozostałe spotkania finałów Mistrzostw Europy, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Euro 2020: Ukraina – Anglia transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, skomentują Maciej Iwański i Marcin Żewłakow.

Ukraina – Anglia: transmisja online za darmo

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Stadio Olimpico w Rzymie, będzie również dostępna w internecie. Mecz Ukraina – Anglia online na żywo obejrzysz za internetowej stronie tvpsport.pl oraz za pośrednictwem pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

O której godzinie mecz Ukraina – Anglia

Ćwierćfinałowe spotkanie Euro 2020: Ukraina – Anglia rozegrane zostanie w sobotę (3 lipca). Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Ukraina – Anglia: kursy bukmacherskie

Firmy bukmacherskie nie mają wątpliwości i zdecydowanie stawiają w sobotnim spotkaniu na wygraną Anglików.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 3. lipca 2021 20:57.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Sprawdź typy na dzisiejsze mecze Euro 2020 (03.07.2021):

Komentarze