Termalica Nieciecza – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (01.12.2023)

Termalica Nieciecza - Wisła: transmisja w TV i online. Mecz Białej Gwiazdy na pierwszoligowych boiskach cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem widzów. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Termalica - Wisła.

Szymon Sobczak
Obserwuj nas w
IMAGO/Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Szymon Sobczak

Termalica Nieciecza – Wisła, gdzie oglądać?

Już w piątek odbędzie się jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów 17. kolejki Fortuna 1 Ligi. Zmierzą się w nim drużyny, które nie mogą być zadowolone ze swoich obecnych pozycji w ligowej tabeli. Termalica Nieciecza, po dwóch porażkach z rzędu, przed własną publicznością będzie podejmować Wisłę Kraków.

Biała Gwiazda do piątkowego meczu przystąpi podbudowana ostatnią wygraną 3:2 z GKS-em Katowice. Podopieczni Radosława Sobolewskiego byli blisko kolejnej ligowej porażki, ale zdołali odwrócić losy rywalizacji w doliczonym czasie gry. Teraz wierzą, że uda im wywieźć trzy punkty z Niecieczy, która w ostatnim czasie była dla nich trudnym terenem. Sprawdź typy na mecz Termalica Nieciecza – Wisła.

Termalica Nieciecza – Wisła, transmisja w TV

Mecz Termalica – Wisła rozegrany zostanie w piątek (1 grudnia) o godzinie 20:30. Telewizyjna transmisja z tego meczu dostępna będzie na kanale Polsat Sport Extra.

Termalica Nieciecza – Wisła, transmisja online

Transmisja z tego spotkania będzie dostępna także za pośrednictwem internetu. Mecz będzie można obejrzeć online korzystając z usługi Polsat Box Go.

Termalica Nieciecza – Wisła, kursy bukmacherów

Choć Termalica będzie miała po swojej stronie atut własnego boiska, większe szanse na sukces w tym spotkaniu daje się przyjezdnym z Krakowa.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Termalica Nieciecza – Wisła?

Transmisja z meczu będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra oraz w usłudze Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się spotkania Termalica Nieciecza – Wisła?

Mecz rozegrany zostanie w piątek (1 grudnia) o godzinie 20:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze