Świątek – Bronzetti: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (30.06.2023)

Świątek - Bronzetti: transmisja za darmo. Iga Świątek powalczy w piątek o kolejny finał w swojej dotychczasowej karierze. Sprawdź Sprawdź gdzie oglądać mecz Świątek - Bronzetti w TV i online.

Iga Świątek
Obserwuj nas w
IMAGO/Mathias Schulz Na zdjęciu: Iga Świątek

Aktualizacja: Iga Świątek z powodów zdrowotnych wycofała się z turnieju i mecz nie zostanie rozegrany.

O której godzinie gra Świątek? Transmisja na żywo

Iga Świątek kontynuuje swój marsz o kolejne zwycięstwo w karierze w turnieju WTA. Reprezentantka Polski jest już w półfinale rozgrywanego w niemieckim Bad Homburg turnieju na kortach trawiastych. O awans do finału zagra w w piątek z reprezentantką Włoch Lucią Bronzetti, która aktualnie zajmuje 65. miejsce w rankingu WTA.

Obie zawodniczki nie miały okazji grać ze sobą do tej pory, będzie to ich pierwsze spotkanie na korcie. Nie ulega również wątpliwości, że inny wynik niż wygrana Świątek będzie w tej konfrontacji sensacją.

Półfinałowy mecz Świątek – Bronzetti rozegrany zostanie w piątek (30 czerwca) i rozpocznie się nie wcześniej niż o godzinie 14:30.

Świątek – Bronzetti, transmisja w TV

Iga Świątek po raz kolejny będzie miała okazję zaprezentować się swoim kibicom. Darmowa transmisja z meczu Świątek – Bronzetti jest dostępna w usłudze STS TV po podaniu kodu promocyjnego GOAL podczas rejestracji. Półfinałowe starcie będzie można obejrzeć także w telewizji, na jednym z kanałów CANAL+.

Polscy kibice mają możliwość oglądania wszystkich spotkań Igi Świątek podczas turnieju w Bad Homburg. Bezpłatna transmisja z meczu Świątek – Blinkova jest dostępna w usłudze STS TV po wpisaniu kodu GOAL podczas rejestracji konta. W telewizji spotkanie będzie można natomiast oglądać na jednym z kanałów CANAL+.

Świątek – Bronzetti, transmisja za darmo

Bezpłatnie półfinałowy mecz Świątek – Bronzetti możesz obejrzeć w usłudze STS TV. Aby uzyskać dostęp do darmowej transmisji wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Bad Homburg 2023: O której gra Świątek w półfinale?

Spotkanie Świątek – Bronzetti, którego stawką jest awans do finału turnieju w Bad Homburg rozegrane zostanie w piątek (30 czerwca). Mecz nie rozpocznie się wcześniej niż o godzinie 14:30.

Świątek – Broznetti: kto wygra?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Świątek 98%
wygraną Bronzetti 2%
55+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Świątek
  • wygraną Bronzetti

Świątek – Bronzetti, kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmacherów Iga Świątek jest murowaną faworytką piątkowego finału. Wystarczy spojrzeć na kursy jakie oferują na to spotkanie.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Bronzetti?

Bezpłatna transmisja z meczu Świątek – Bronzetti będzie dostępna na stronie STS z kodem GOAL.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Świątek – Bronzetti?

Spotkanie rozegrane zostanie w piątek (30 czerwca) po godzinie 14:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze