Śląsk – Widzew: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (06.08.2022)

Piłkarze Śląska Wrocław
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź: transmisja meczu w TV i online. Wojskowi z beniaminkiem PKO Ekstraklasy zagrają w ostatnim sobotnim spotkaniu czwartej kolejki. Eksperci faworyta tej potyczki wskazują w drużynie gospodarzy. Niemniej łodzianie pokazali już w tej kampanii, że nie chcą być chłopcami do bicia. W tym miejscu możesz znaleźć wieści, gdzie będzie dostępna transmisja ze spotkania Śląsk- Widzew w telewizji i online.

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, gdzie obejrzeć

Śląsk miał okazję po raz ostatni grać z Widzewem dawno temu, bo we wrześniu 2019 roku. Mecz odbył się w ramach Pucharu Polski. Górą byli łodzianie, wygrywając 2:0.

Ogólnie w sześciu ostatnich spotkaniach między obiema drużynami częściej wygrywali jednak Wojskowi. Śląsk zanotował w tych meczach cztery zwycięstwa i jeden remis.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Śląsk – Widzew będzie dostępne w telewizji. Rywalizacja z udziałem obu drużyn będzie transmitowana na antenach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3. Starcie zacznie się w sobotę (6 sierpnia) o godzinie 20:00.

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, transmisja online

Potyczkę z udziałem Śląska i Widzewa będzie można także śledzić w internecie dzięki jednej z platform streamingowych. Taką możliwość daje usługa CANAL+ online. Można z niej korzystać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na Smart TV. Rejestrując się w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony jest szansa zaoszczędzić aż 90 zł. Za 6-miesięczny dostęp do usługi możesz w tym wypadku zapłacić tylko 180 zł, zamiast 270 zł, korzystając ze standardowej oferty.

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, kursy bukmacherskie

Przedstawiciele firm bukmacherskich wskazują w roli faworyta sobotniej batalii Śląsk Wrocław. Kurs na wygraną podopiecznych Ivana Djurdjevicia oscyluje w granicach 2,20 u różnych bukmacherów.

Stadion Miejski, Wroclaw

Ekstraklasa

6 sierpnia 2022

20:00

Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6 sierpnia 2022 19:57.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Śląsk – Widzew?

Spotkanie Śląsk – Widzew będzie transmitowane na antenach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także za pośrednictwem usługi CANAL+ online (teraz z rabatem 90 zł).

Kiedy odbędzie się mecz Śląsk – Widzew?

Spotkanie odbędzie się w sobotę (6 sierpnia) o godzinie 20:00.

Komentarze