Ruch – SKRA: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream (15.07.2022)

Daniel Szczepan
fot. PressFocus Na zdjęciu: Daniel Szczepan

Ruch – SKRA to jeden z dwóch pierwszych meczów inauguracyjnej kolejki Fortuna 1 Ligi. Po kilku latach przerwy Niebiescy wracają na zaplecze Ekstraklasy. Podopieczni Jarosława Skrobacza latem mocno przebudowali skład, co sprawia, że są faworytem potyczki. Niemniej Bartłomiej Babiarz i spółka nie sprzedadzą tanio skóry. Dowiedz się, gdzie będzie transmisja starcia Ruch – SKRA w telewizji i w internecie.

1. liga

15 lipca 2022

20:30

Ruch Chorzów
Skra Częstochowa
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15 lipca 2022 20:25.

Ruch Chorzów – SKRA Częstochowa, gdzie oglądać

Ruch Chorzów po dwóch z rzędu awansach nie zamierza na tym poprzestać. Jednocześnie chorzowianie mają zamiar zrobić wszystko, co w ich mocy, aby wrócić do elity. Aczkolwiek rywalizacja na zapleczu PKO Ekstraklasy, to będzie twardszy orzech do zgryzienia dla Niebieskich.

Podopieczni Jarosława Skrobacza w pierwszym meczu sezonu zmierzą się ze SKRĄ Częstochowa. Chorzowianie przystąpią do tej potyczki w roli faworyta. Niemniej ekipa Artura Szymczyka na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Ruch Chorzów – SKRA Częstochowa, transmisja na żywo w TV

Starcie na Stadionie Miejskim w Chorzowie oczywiście będzie dostępne w tradycyjnej telewizji. Mecz będzie emitowany na antenie Polsat Sport. Spotkanie zacznie się o 20:30.

Ruch Chorzów – SKRA Częstochowa, transmisja za darmo

Rywalizacje na obiekcie przy ulicy Cichej 6 zapowiada się bardzo interesująco./ Wszystko wskazuje na to, że kibice tłumnie przybędą na trybuny. Dla tych, którzy jednak nie będą mogli pojawić się na stadionie i nie mają dostępu do Polsat Sport, świetną promocję przygotował Bukmacher Fuksiarz. Można dzięki niemu uzyskać dostęp do pakietu sportowego Polsat Box Go na 30 dni za darmo. Co ciekawe umożliwia on nie tylko dostęp do wszystkich spotkań Fortuna 1 Ligi, ale także do anten takich jak Canal+ Sport 3, oraz Polsat Sport Premium 1, czy Eleven Sport. Prawda, że fajnie? Aby móc skorzystać z pakietu wystarczy spełnić warunki, o których piszemy poniżej.

Przede wszystkim trzeba zarejestrować konto w Fuksiarzu za pośrednictwem naszej strony, a następnie w ciągu 48 godzin dokonać depozytu o minimalnej wartości 50 zł, który można przeznaczyć na grę. Po spełnieniu tych wytycznych, w ciągu 48 godzin aktywny będzie od bukmachera darmowy dostęp do pakietu sportowego na Polsat Box Go.

Ruch Chorzów – SKRA Częstochowa, transmisja online

Użytkownicy online mogą uzyskać dostęp do meczu dzięki serwisowi streamingowemu Polsat Box Go. Pakiet sportowy na tej platformie, umożliwia również śledzenie spotkań PKO Ekstraklasy.

Ruch Chorzów – SKRA Częstochowa, kursy bukmacherskie

Według analityków bukmacherskich faworytem starcia na stadionie przy ulicy Cichej będą gospodarze. Kurs na wygraną gospodarzy w STS zakłady bukmacherskie wynosi 1,95. Tymczasem wariant z wiktorią gości ustalono na 4,05 w Fortuna zakłady bukmacherskie.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15 lipca 2022 20:25.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Ruch – SKRA?

Starcie w ramach pierwszej kolejki Fortuna 1 Ligi dostępne będzie na antenie Polsat Sport.

Kiedy odbędzie się spotkanie Ruch – SKRA?

Mecz rozpocznie się piątek (15 lipca) o godzinie 20:30.

Komentarze