Portugalia – Szwajcaria: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (06.12.2022)

Bruno Fernandes
Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Bruno Fernandes

Gdzie oglądać mecz Portugalia – Szwajcaria? Zamykający rywalizację w 1/8 finału mistrzostw świata pojedynek jest jedną z najciekawiej zapowiadających się konfrontacji. Obie drużyny przystąpią do niego z nadzieją na wywalczenie awansu do ćwierćfinału. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Portugalia – Szwajcaria.

Portugalia – Szwajcaria, gdzie oglądać

Portugalia awans do fazy pucharowej zapewniła sobie już po pierwszych dwóch meczach grupy fazy grupowej, w których pokonała Ghanę i Urugwaj. W ostatnim spotkaniu musiała niespodziewanie uznać wyższość Korei Południowej.

Szwajcaria o wyjście z grupy musiała walczyć do ostatniego meczu, w którym po emocjonującym starciu pokonała 3:2 Serbię. Teraz czeka ją teoretycznie trudniejsze zadanie, ale na pewno nie stoi na straconej pozycji.

We wtorkowy wieczór spodziewamy się dużych emocji. Sprawdź nasze typy na mecz Portugalia – Szwajcaria.

Portugalia – Szwajcaria, transmisja TV

Ostatni mecz w ramach 1/8 finału mistrzostw świata rozegrany zostanie we wtorek (6 grudnia) o godzinie 20:00. Transmisja “na żywo” będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Mecz skomentują Przemysław Pełka i Janusz Michallik.

Portugalia – Szwajcaria, transmisja online

Mecz Portugalia – Szwajcaria obejrzymy także online. Transmisja będzie dostępna na internetowej stronie sport.tvp.pl oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport.

Portugalia – Szwajcaria, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w roli wyraźnego faworyta do zwycięstwa we wtorkowym meczu, który wyłoni ostatniego ćwierćfinalistę, widzą reprezentację Portugalii. Jasno pokazują to kursy oferowane przez nich na ten mecz.

Gdzie obejrzeć mecz Portugalia – Szwajcaria?

Mecz Portugalia – Szwajcaria będzie transmitowany na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Portugalia – Szwajcaria?

Spotkanie odbędzie się we wtorek (6 grudnia) o godzinie 20:00.

Komentarze