Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (05.12.2023)

Pogoń - Górnik: transmisja w TV i online. Dwa kluby z Ekstraklasy otworzą rywalizację o awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Sprawdź gdzie oglądać mecz w TV i online.

Kamil Grosicki
Obserwuj nas w
IMAGO/Krzysztof Cichomski/Newspix Na zdjęciu: Kamil Grosicki

Pogoń – Górnik, gdzie oglądać?

W pierwszym meczu 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski Pogoń Szczecin zmierzy się z innym zespołem z Ekstraklasy – Górnikiem Zabrze. Dla obu zespołów będzie to druga konfrontacja w ciągu kilku dni, bowiem w ostatni piątek mierzyły się ze sobą w ligowym meczu w Zabrzu. Spotkanie zakończyło się skromną wygraną 1:0 gospodarzy.

Pogoń, która ostatnio wpadła w mały dołek, będzie chciała wykorzystać atut własnego boiska. Trudno jednak mówić w przypadku tego spotkania, że Portowcy przystąpią do niego w roli wyraźnego faworyta. Sprawa awansu wydaje się być bardzo otwarta. Sprawdź typy na mecz Pogoń – Górnik.

Pogoń – Górnik, transmisja w TV

Mecz Pogoń – Górnik, który rozegrany zostanie we wtorek (5 grudnia) o godzinie 18:00, będzie transmitowany w polskiej telewizji. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Pogoń – Górnik, transmisja online

Rywalizację obu klubów w walce o ćwierćfinał Pucharu Polski będzie można oglądać także za pośrednictwem internetu. Transmisja dostępna będzie w usłudze Polsat Box Go.

Pogoń – Górnik, kto wygra?

Kto awansuje do ćwierćfinału?

Pogoń 60%
Górnik 40%
1093+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Pogoń
  • Górnik

Pogoń – Górnik, kursy bukmacherów

Na papierze faworytem jest Pogoń, która zagra przed własną publicznością. Górnik dysponuje jednak psychologiczną przewagą, po tym jak udało się mu ograć Portowców w ostatni weekend.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Pogoń – Górnik?

Transmisja z meczu Pogoń – Górnik dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Kiedy odbędzie się spotkanie Pogoń – Górnik?

Mecz rozegrany zostanie we wtorek (5 grudnia) o godzinie 18:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze