Piast Gliwice – Raków Częstochowa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (06.10.2022)

Ivi Lopez
PressFocus Na zdjęciu: Ivi Lopez

Piast Gliwice – Raków Częstochowa: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Już w czwartek wicemistrzowie Polski mogą przejąć fotel lidera Ekstraklasy. Muszą tylko wygrać Gliwicach w ramach zaległego meczu drugiej kolejki. Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji oraz internecie.

Piast – Raków, gdzie oglądać

Raków Częstochowa nie wykorzystał w miniony weekend potknięcia Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski również stracili punkty na stadionie Widzewa i zmarnotrawili szansę na przejęcie fotelu lidera. Co się odwlecze, to nie uciecze.

Medaliki miały bowiem jedną kartę w zanadrzu. Mowa tu o spotkaniu drugiej kolejki Ekstraklasy, przełożonym z powodu gry w Europie. Jeśli podopieczni trenera Papszuna pokonają w czwartek Piasta Gliwice, znajdą się na szczycie tabeli.

A okazja zdaje się całkiem niezła. Gospodarze notują fatalną formę i nie wygrali w lidze od trzech spotkań. Od strefy spadkowej dzieli ich tylko lepszy bilans bramkowy. Choć gliwiczanom z pewnością nie zabraknie ambicji, wszelkie argumenty sportowe znajdują się po stronie Rakowa. Zobaczymy, czy wicemistrzowie kraju je wykorzystają.

Sprawdź nasze typy na mecz Piast – Raków.

Piast – Raków, transmisja na żywo w TV

Zaległy mecz drugiej kolejki PKO BP Ekstraklasy obejrzysz za pośrednictwem CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3.

Piast – Raków, transmisja online

Starcie w Gliwicach możesz też obejrzeć za pośrednictwem internetu. Wejdź na stronę CANAL+ Online. Skorzystaj z naszej oferty, wykupując abonament, a możesz zaoszczędzić nawet 96 złotych! Za 6-miesięczny dostęp do usługi, możesz w tym wypadku zapłacić tylko 198 zł, zamiast 294 zł, korzystając ze standardowej oferty. Miesięczny abonament w standardowej ofercie wynosi 49 zł.

Piast – Raków, kursy bukmacherskie

Dla bukmacherów wyraźnym faworytem czwartkowego meczu są zawodnicy Rakowa Częstochowa.

Gdzie obejrzeć mecz Piast – Raków?

Spotkanie dostępne będzie za pośrednictwem CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3.

Kiedy odbędzie się spotkanie Piast – Raków?

Mecz rozpocznie się w czwartek (6 października) o godzinie 20:45.

Komentarze