Piast Gliwice – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (27.05.2023)

Piast – Lechia: transmisja w TV i online. Lechia na pożegnanie z Ekstraklasą zmierzy się w Gliwicach z Piastem? Sprawdź gdzie oglądać mecz Piast – Lechia.

Michael Ameyaw
Obserwuj nas w
Imago/Patryk Pindral Na zdjęciu: Michael Ameyaw

Piast – Lechia, gdzie oglądać

Piastowi Gliwice co prawda nie udało się wywalczyć awansu do europejskich pucharów, jednak należy docenić progres, jaki względem rundy jesiennej zanotował zespół Aleksandara Vukovicia. Piastunki wspięły się aż na piąte miejsce w tabeli ligowej. W weekend czeka ich mecz z sensacyjnym spadkowiczem, jakim jest Lechia Gdańsk. W klubie z Pomorza dzieje się źle, a kibice obawiają się o jego dalsze losy.

Sprawdźcie koniecznie nasze typy na mecz Piast – Lechia.

Piast – Lechia, transmisja w TV

Sobotnie spotkanie 34. kolejki PKO Ekstraklasy między Lechią i Piastem rozegrane zostanie w sobotę (27 maja) o godzinie 17:30. Transmisja z tego meczu będzie będzie dostępna tylko na platformie CANAL+ online.

Piast – Lechia, transmisja online

Mecz Piasta z Lechią Gdańsk będzie można obejrzeć w usłudze CANAL+ online. Wciąż dostępna jest promocja, która pozwala na uzyskanie niższej ceny przez pierwsze trzy miesiące dostępu do pakietu z kanałami CANAL+. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony zapłacisz tylko 39 zł, zamiast 49 zł w standardowej ofercie.

Piast – Lechia, kursy bukmacherskie

Piast Gliwice jest wyraźnym faworytem sobotniego meczu. Kursy na zwycięstwo gospodarzy oscylują w granicach 1.85. Typ na zwycięstwo Lechii to już 4.55.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Piast – Lechia?

Spotkanie dostępne będzie jedynie na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Piast – Lechia?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (27 maja) o godzinie 17:30.

Komentarze