SSC Napoli – UC Sampdoria: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (04.06.2023)

Napoli - Sampdoria: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Mistrz podejmuje czerwoną latarnię ligi. Czy jest w ogóle możliwy bardziej symboliczny finisz tego sezonu Serie A? Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji i internecie.

Piotr Zieliński
PressFocus Na zdjęciu: Piotr Zieliński

Napoli – Sampdoria, gdzie oglądać

Doprawdy trudno wyobrazić sobie bardziej symboliczny finał obecnego sezonu Serie A. W pełni zasłużony mistrz, SSC Napoli, podejmie u siebie czerwoną latarnię, czyli Sampdorię. Nie ma sensu się oszukiwać – nadchodzący mecz nie będzie niósł za sobą wielu walorów sportowych. Część zawodników gospodarzy dostanie szansę na pożegnanie się lub poprawienie swoich notowań przed letnim oknem transferowym, zaś piłkarze gości spróbują udowodnić, że nadają się do gry na poziomie Serie A. Z pewnością, jednak, wydarzeniem wieczoru będzie pożegnanie Luciano Spallettiego.

Sprawdź nasze typy na mecz Napoli – Sampdoria.

Napoli – Sampdoria, transmisja na żywo w TV

Nadchodzące spotkanie na Stadio Diego Armando Maradona obejrzysz na kanale Eleven Sports 2.

Napoli – Sampdoria, transmisja online

Pojedynek w Neapolu możesz obejrzeć też w internecie dzięki usłudze CANAL+ Online. Skorzystaj z promocji, która pozwala zaoszczędzić aż 60 zł na półrocznym dostępie do pakietu ze wszystkimi kanałami CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Przy wpłacie z góry za 6 miesięcy, koszt pakietu to tylko 59 zł miesięcznie. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto za pośrednictwem naszej strony.

Napoli – Sampdoria, kursy bukmacherskie

Nie jest tajemnicą, że to gospodarze są zdecydowanymi faworytami niedzielnego pojedynku.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Napoli – Sampdoria?

Spotkanie dostępne będzie na kanale Eleven Sports 2.

Kiedy odbędzie się spotkanie Napoli – Sampdoria?

Mecz rozpocznie się w niedzielę (4 czerwca) o godzinie 18:30.

Komentarze