Włochy – San Marino: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV i stream online

Roberto Mancini
Roberto Mancini fot. Grzegorz Wajda

Z meczu Włochy – San Marino: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie w piątek (28 maja) o godzinie 20:45. Spotkanie na Sardegna Arena odbędzie się w ramach przygotowań do Euro 2020. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Mecz Włochy – San Marino: gdzie oglądać

Reprezentacja Włoch w piątkowy wieczór w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy rozegra spotkanie towarzyskie. Dla podopiecznych Roberto Manciniego będzie to jeden z ostatnich sparingów przed startem Euro 2020. Odnotujmy, że Włosi przełożony o rok turniej rozpoczną 11 czerwca starciem z Turcją.

33-osobowy skład reprezentacji Włoch przybył na Sardynię wraz z rodzinami na pierwszą część obozu przed Euro. Opiekun Squadra Azzurra nie ukrywa natomiast, że to nieco luźniejsza forma okresu przygotowawczego, w którego czasie Włosi zmierzą się z San Marino. Po tym starciu piłkarze udadzą się na krótki urlop, aby na początku czerwca grupa 26 zawodników mogła stawić się w Coverciano.

Tymczasem w trzech ostatnich potyczkach między obiema ekipami za każdym razem górą była włoska ekipa. Ostatnia potyczka zakończyła się z kolei triumfem Squadra Azzurra 8:0. We wcześniejszych dwóch bojach Włosi również byli górą, zwyciężając mecze po 4:0. W związku z tym Squadra Azzurra do potyczki na stadionie Cagliari podejdzie w roli zdecydowanego faworyta.

Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Włochy – San Marino. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania.

Włochy – San Marino, transmisja na żywo w TV

Piątkowy bój na Sardegna Arena będzie oczywiście dostępny w polskiej telewizji. Z meczu towarzyskiego: Włochy – San Marino transmisja na żywo będzie dostępna na antenie Polsat Sport Premium. Starcie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Włochy – San Marino: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Sardegna Arena, będzie również dostępna w internecie. Mecz Włochy – San Marino online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Włochy – San Marino: kursy bukmacherskie

W piątkowym spotkaniu bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na wygraną dają gospodarzom.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 28. maja 2021 20:40.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze