Transmisja meczu Węgry – Portugalia. Gdzie oglądać spotkanie?

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Ze spotkania Węgry – Portugalia: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie we wtorek (15 czerwca) o godzinie 18:00. Spotkanie w Budapeszcie odbędzie się w ramach Euro 2020. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Mecz Węgry – Portugalia: gdzie oglądać

Przedsmak wtorkowych emocji piłkarskich będzie miał miejsce na Puskas Arena, gdzie Adam Szalai i spółka zmierzą się w roli gospodarza z Selecao. Reprezentacja Portugalii do tego starcia przystąpi w roli zdecydowanego faworyta. Węgrzy będą jednak chcieli pomóc szczęściu, chcąc zrobić wszystkim, aby uzyskać korzystny wynik z zespołem Fernando Santosa.

W ośmiu ostatnich potyczkach między oboma zespołami siedem razy górą byli Portugalczycy, a raz miał miejsce remis. Po raz ostatni obie drużyny grały ze sobą w 2017 roku. Selecao wygrali wówczas 1:0 po golu Andriena Silvy. Asystę zaliczył natomiast Cristiano Ronaldo. Niezwykle ciekawe starcie z udziałem obu drużyn miało natomiast miejsce w 2016 roku na Euro, gdy mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Obie drużyny przystąpią do potyczki osłabione. Tym samym Węgrzy będą musieli radzić sobie bez: Dominika Szoboszlaiego, Zsolta Kalmara i Rollanda Sallaia. W szeregach gości nie będzie mógł wystąpić Joao Cancelo, mający pozytywny wynik na COVID-19.

Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Węgry – Portugalia. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania.

Węgry – Portugalia, transmisja na żywo w TV

Wtorkowy mecz na obiekcie w Budapeszcie będzie oczywiście dostępny w polskiej telewizji. Z meczu Euro 2020: Węgry – Portugalia transmisja na żywo będzie dostępna na antenach TVP 2 i TVP Sport. Starcie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Węgry – Portugalia: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Puskas Arena, będzie również dostępna w internecie. Mecz Węgry – Portugalia online na żywo obejrzysz za pośrednictwem strony internetowej Sport.tvp.pl, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Węgry – Portugalia: kursy bukmacherskie

We wtorkowym spotkaniu bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na wygraną dają Portugalczykom.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 15. czerwca 2021 17:59.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Sprawdź typy na dzisiejsze mecze Euro 2020 (15.06.2020):

Komentarze