Transmisja meczu Turcja – Walia. Gdzie oglądać spotkanie?

Senol Gunes
Senol Gunes fot. PressFocus

Ze spotkania Turcja – Walia: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie w środę (16 czerwca) o godzinie 18:00. Spotkanie w Budapeszcie odbędzie się w ramach Euro 2020. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Mecz Turcja – Walia: gdzie oglądać

W pierwszym środowym meczu w grupie na Euro do rywalizacji staną zespoły Senola Gunesa i wyspiarzy. Reprezentacja Turcji przystąpi do tej potyczki, chcąc zmazać plamę za nieudany występ przeciwko Włochom. Tymczasem Walijczycy mają za sobą remis w spotkaniu ze Szwajcarami.

Obie drużyny grały ze sobą po raz ostatni w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata w 1997 roku. Padło w tym starciu 10 goli. Ostatecznie szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili Turcy, zwyciężając 6:4.

Dowiedz się więcej – sprawdź nasze typy na mecz Turcja – Walia. Zachęcamy również do sprawdzenia jakie typy bukmacherskie przygotowaliśmy na inne spotkania.

Turcja – Walia, transmisja na żywo w TV

Środowy mecz na obiekcie w Baku będzie oczywiście dostępny w polskiej telewizji. Z meczu Euro 2020: Turcja – Walia transmisja na żywo będzie dostępna na antenach TVP 2 i TVP Sport. Starcie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Turcja – Walia: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Baku Olympic Stadium, będzie również dostępna w internecie. Mecz Turcja – Walia online na żywo obejrzysz za pośrednictwem strony internetowej Sport.tvp.pl, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Turcja – Walia: kursy bukmacherskie

W środowym spotkaniu bukmacherzy odrobinę większe szanse na wygraną dają Turkom.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 16. czerwca 2021 17:58.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Sprawdź typy na dzisiejsze mecze Euro 2020 (16.06.2020):

Komentarze