Dzisiejszy mecz Świątek: gdzie oglądać? O której? (17.05.2023)

Iga Świątek czeka dzisiaj bardzo trudny mecz z Jeleną Rybakiną. Sprawdź gdzie oglądać dzisiejszy mecz Świątek za darmo.

Iga Świątek
IMAGO/Rob Prange Na zdjęciu: Iga Świątek

Mecz Świątek dzisiaj: transmisja na żywo

Iga Świątek kontynuuje zwycięską serię na kortach w Rzymie i zameldowała się już w ćwierćfinale turnieju. Teraz czeka jednak ją bardzo trudne zadanie, bowiem po przeciwnej stronie stanie Jelena Rybakina, która w tym roku już dwukrotnie pokonała Polkę. Dla Świątek jest to więc okazja do rewanżu.

Mecz Świątek – Rybakina, który zadecyduje o awansie do najlepszej czwórki turnieju, zaplanowany jest na środę (17 maja). Pojedynek rozegrany zostanie na korcie centralnym jako ostatni w kolejności i nie rozpocznie się wcześniej niż o godzinie 20:30. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem internetu.

Świątek – Rybakina: gdzie obejrzeć?

Sposobów na obejrzenie ćwierćfinałowego spotkania Świątek – Rybakina jest kilka. My zwracamy uwagę na możliwość obejrzenie tego meczu zupełnie za darmo. Taka transmisja dostępna będzie w usłudze STS TV. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy podać kod promocyjny GOAL podczas zakładania konta i zagrać dowolny zakład. Z kolei w telewizji mecz będzie transmitowany na kanale CANAL+ Sport.

O której godzinie gra dzisiaj Świątek?

Ćwierćfinałowy mecz Świątek – Rybakina, który ma zostać rozegrany w środę (17 maja), nie rozpocznie się wcześniej niż o godzinie 20:30. Godzina może ulec zmianie zarówno ze względu na czas poprzedzających ten mecz pojedynków, jak i warunku atmosferyczne panujące w stolicy Włoch.

Kto wygra mecz Świątek – Rybakina?

Świątek 90%
Rybakina 10%
222+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Świątek
  • Rybakina

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze