Dzisiejszy mecz Świątek: gdzie oglądać? (08.06.2023)

Iga Świątek zagra dzisiaj o finał French Open 2023. Jej rywalką w półfinale będzie Beatriz Haddad Maia. Sprawdź gdzie oglądać dzisiejszy mecz Świątek za darmo.

Iga Świątek
IMAGO/Juergen Hasenkopf Na zdjęciu: Iga Świątek

Mecz Świątek dzisiaj: transmisja na żywo

Iga Świątek stoi przed szansą awansu do swojego czwartego w karierze finału turnieju Wielkiego Szlema. W dzisiejszym półfinałowym meczu zmierzy się z reprezentantką Brazylii Beatriz Haddad Maią. Polka jest zdecydowaną faworytką, ale nie może zlekceważyć swojej przeciwniczki, z którą przegrała jedyny dotychczasowy pojedynek, który odbył się w ubiegłym roku.

Mecz Świątek – Haddad Maia odbędzie się w czwartek (8 czerwca) i rozpocznie się około godziny 16:30. Spotkanie rozegrane zostanie na korcie centralnym.

Świątek – Haddad Maia: gdzie obejrzeć?

Rywalizację o finał French Open 2023 będzie można oglądać dzięki bezpłatnej transmisji w usłudze STS TV. Dostęp do niej uzyskasz spełniając dwa proste warunki – rejestrując konto w STS z kodem promocyjnym GOAL oraz stawiając dowolny zakład. Z meczu będzie oczywiście dostępna także transmisja w telewizji. Prawami do pokazywania turnieju dysponuje stacja Eurosport.

O której godzinie gra dzisiaj Świątek?

Iga Świątek półfinałowe spotkanie z Beatriz Haddad Maią rozegra około godziny 16:30. Mecz rozpocznie się po zakończeniu pierwszego półfinału, w którym Muchova mierzyć się będzie z Sabalenką, a rozpocznie się on o godzinie 15:00.

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Świątek 96%
wygraną Haddad Maii 3%
1%
737+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Świątek
  • wygraną Haddad Maii

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze