Dzisiejszy mecz Świątek: gdzie oglądać? (07.06.2023)

Iga Świątek zmierzy się dzisiaj z Coco Gauff o awans do półfinału French Open 2023. Sprawdź gdzie oglądać za darmo dzisiaj mecz Świątek.

Iga Świątek
IMAGO/Rob Prange Na zdjęciu: Iga Świątek

Mecz Świątek dzisiaj: transmisja na żywo

Iga Świątek wkracza w decydującą fazę rywalizacji w turnieju French Open 2023. W środę rozegra spotkanie, którego stawką będzie awans do półfinału Rolanda Garrosa. Rywalką Polki będzie Coco Gauff, z którą mierzyła się w dotychczasowej karierze już sześć razy i za każdym razem okazywała się lepsza.

Spotkanie Świątek – Gauff rozegrane zostanie w środę (7 czerwca) i powinno rozpocząć się o godzinie 12:30. Mecz rozegrany zostanie jako drugi w kolejności na korcie centralnym.

Świątek – Gauff: gdzie obejrzeć?

Mecz Świątek – Gauff można obejrzeć zupełnie za darmo. Pozwala na to usługa STS TV, do której dostęp można uzyskać spełniając dwa proste warunki – zarejestrować konto w STS z kodem promocyjnym GOAL oraz zagrać dowolny zakład. W telewizji transmisja z meczu będzie dostępna na jednym z kanałów Eurosportu.

O której godzinie gra dzisiaj Świątek?

Iga Świątek o półfinał Rolanda Garrosa zmierzy się z Amerykanką Coco Gauff. Dzisiejsze spotkanie rozegrane zostanie na korcie centralnym i powinno rozpocząć się około godziny 12:30. Spotkanie poprzedzi inny ćwierćfinału turnieju kobiecego, w którym Haddad Maia zmierzy się z Jabeur.

Jak zakończy się mecz?

wygraną Świątek 97%
wygraną Gauff 3%
230+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Świątek
  • wygraną Gauff

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze