ŁKS – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (11.11.2023)

ŁKS - Piast: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Mecz w Łodzi może mieć duże znaczenie w kontekście walki o utrzymanie. Gospodarze liczą na przerwanie serii porażek. Z kolei gliwiczanie mają zamiar wrócić na zwycięski szlak. Rywalizację będzie można obejrzeć w internecie i w telewizji.

Patryk Dziczek
Obserwuj nas w
fot. Imago / Irek Dorożanski / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Patryk Dziczek

ŁKS – Piast, gdzie oglądać

ŁKS i Piast Gliwice to drużyny, które mają swoje problemy. Łodzianie notują porażkę za porażką. Z kolei ekipa z Okrzei robi wszystko, co w je mocy, aby utrzymać miano specjalisty od remisów.

ŁKS do sobotniego spotkania podejdzie po przegranej ze Śląskiem (1:2). W ostatnich dziewięciu meczach łodzianie przegrywali osiem razy. Piast natomiast ma za sobą podział punktów z Koroną Kielce (0:0). Gliwiczanie remisowali 10 razy w 13 ostatnich spotkaniach.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

ŁKS – Piast, transmisja na żywo w TV

Mecz ŁKS – Piast będzie transmitowany w telewizji. Spotkanie będzie emitowane na antenach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3 od godziny 15:00.

ŁKS – Piast, transmisja online

Spotkanie ŁKS – Piast będzie dostępne w internecie. Transmisja z meczu dostępna będzie również dla użytkowników CANAL+ online. Teraz dostęp do niej można uzyskać w promocyjnej cenie. W ofercie rocznej miesięczny koszt dostępu do pakietu ze wszystkimi kanałami CANAL+ wynosi tylko 39 zł, co pozwala w porównaniu do standardowej oferty zaoszczędzić 180 zł. Z oferty można skorzystać, rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

ŁKS – Piast, kto wygra?

Jak zakończy się spotkanie?

Wygraną ŁKS-u 61%
Wygraną Piasta 32%
Remisem 6%
31+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Wygraną ŁKS-u
  • Wygraną Piasta
  • Remisem

ŁKS – Piast, kursy bukmacherskie

W kontekście sobotniego starcia nie można wykluczyć remisu, a kurs na taki scenariusz wynosi 3.40. Wariant na wygraną Piasta został oszacowany na 1.94. Z kolei najmniej realne według ekspertów jest zwycięstwo gospodarzy. Wariant z wygraną ŁKS-u kształtuje się w wysokości 4.20.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Gdzie obejrzeć mecz ŁKS – Piast Gliwice?

Spotkanie dostępne będzie na antenach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Kiedy odbędzie się mecz ŁKS – Piast Gliwice?

Spotkanie rozpocznie się w sobotę (11 listopada) o godzinie 15:00.

Komentarze