Linette – Sabalenka: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (26.01.2023)

Magda Linette
PressFocus Na zdjęciu: Magda Linette

Linette – Sabalenka: transmisja za darmo. Niesamowita Magda Linette idzie jak burza przez turniej Australian Open. W czwartek zagra o pierwszy w swojej karierze finał turnieju wielkoszlemowego. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Linette.

Kiedy i o której godzinie gra Linette? Transmisja na żywo

Znajdująca się w życiowej formie Magda Linette w czwartek zagra w półfinale Australian Open. Rywalką polskiej tenisistki będzie zajmująca piąte miejsce w rankingu WTA Aryna Sabalenka, która w drodze do półfinału nie przegrała ani jednego seta.

Dla obu zawodniczek będzie to trzecie spotkanie w historii. Oba dotychczasowe mecze zakończyły się wygranymi Białorusinki. Po raz ostatni mierzyły się ze sobą podczas Igrzysk Olimpijskich w 2021 roku.

Mecz Linette – Sabalenka rozegrany zostanie w czwartek (26 stycznia). Mecz odbędzie się w sesji wieczornej jako drugi w kolejności, co oznacza, że powinien rozpocząć się około godziny 11:00 czasu polskiego.

Linette – Sabalenka, transmisja w TV

Mecz 1/2 finału Australian Open 2023 pomiędzy Linette i Sabalenka będzie można obejrzeć “na żywo” na jednym z kanałów Eurosportu. Jeżeli w danej chwili nie będzie miał do nich dostępu, możesz skorzystać z zupełnie darmowej transmisji na platformie STS TV. Niżej znajdziesz informacje jak uzyskać do niej dostęp.

Linette – Sabalenka, transmisja za darmo

Mecz Linette – Sabalenka będzie można oglądać za darmo w usłudze STS TV. Jest ona bezpłatnie dostępna dla wszystkich klientów tego bukmachera. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy spełnić dwa poniższe warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Kiedy mecz Linette – Sabalenka?

Spotkanie Linette – Sabalenka rozegrane zostanie w czwartek (26 stycznia) około godziny 11:00 czasu polskiego. Będzie to drugi pojedynek w sesji wieczornej.

Kto awansuje do finału?

Linette 87%
Sabalenka 13%
342+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Linette
  • Sabalenka

Gdzie oglądać mecz Linette – Sabalenka w Australian Open?

Mecz Linette – Sabalenka będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Linette – Sabalenka?

Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek (26 stycznia).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze