KSW 88: gdzie oglądać? Cena PPV, transmisja online (11.11.2023)

KSW 88: gdzie oglądać i ile kosztuje PPV? W Święto Niepodległości w Radomiu odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadająca się kolejna edycja gali KSW. Sprawdź kiedy i o której rozpocznie się gala oraz gdzie dostępna będzie transmisja.

Daniel Rutkowski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Daniel Rutkowski

Gdzie oglądać KSW 88?

W Święto Niepodległości odbędzie się już 88. edycja gali KSW. Tym razem czołowi zawodnicy MMA będą gościć w Hali RCS w Radomiu. W walce wieczoru Daniel Rutkowski zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem. To tylko jeden z bardzo ciekawie zapowiadających się kilku pojedynków. W akcji zobaczymy również Bartosza Leśko i Piotra Kuberskiego. Z sobotniej gali będzie oczywiście dostępna transmisja. Rywalizację będzie można oglądać na platformie streamingowej Viaplay.

KSW 88 – PPV cena

Transmisja z gali KSW 88 będzie dostępna na platformie Viaplay. Aby uzyskać do niej dostęp należy wykupić pakiet Viaplay Total. Obecnie miesięczny koszt wynosi 55 zł, ale jeżeli zdecydujemy się od razu na roczny dostęp możemy cenę obniżyć od 20%, do 44 zł.

KSW 88: kiedy i o której godzinie gala?

Gala KSW 88 odbędzie się sobotę (11 listopada) w hali RCS w Radomiu. Początek gali zaplanowany jest na godzinę 19:00.

KSW 88: gdzie typować?

Oficjalnym partnerem gali KSW 88 jest bukmacher Fortuna. Na jego stronie znajdziesz bogatą ofertę zakładów na wszystkie zaplanowane na sobotę walki. Teraz możesz również odebrać bogaty pakiet powitalny, w skład którego wchodzą między innymi trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł. Pakiet odbierzesz rejestrując konto w Fortunie za pośrednictwem naszej strony.

Kiedy odbędzie się gala KSW 88?

Gala KSW 88 odbędzie się w sobotę (11 listopada) o godzinie 19:00.

Gdzie oglądać galę KSW 88?

Transmisja gali KSW 88 będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze