Korona – Pogoń: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (04.09.2022)

Korona Kielce
PressFocus Na zdjęciu: Korona Kielce

Korona – Pogoń: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Całkiem nieźle na starcie rozgrywek Ekstraklasy poczyna sobie Korona Kielce. Beniaminek sukcesywnie zbiera punkty i plasuje się w tabeli zaraz za Widzewem Łódź z takim samym dorobkiem bramkowym. W niedzielę podejmie na własnym stadionie trzecią drużynę ubiegłego sezonu Ekstraklasy – Pogoń.

Korona – Pogoń: gdzie oglądać?

Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego skazywani byli w tym sezonie z góry na porażkę, jednak po siedmiu meczach plasują się mniej więcej w połowie tabeli i mogą z optymizmem patrzeć na następne spotkania. Korona Kielce radzi sobie zdecydowanie lepiej od Miedzi Legnica, która również przed rokiem wywalczyła awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i ma dopiero cztery punkty.

Biorąc pod uwagę zespoły, które przed rokiem wywalczyły czołowe lokaty w Ekstraklasie, jedynie Pogoń Szczecin nie rozczarowuje. Portowcy zajmują czwartą pozycję, a ich gra choć nie tak efektywna jak przed rokiem, wciąż jest efektowna. Przekonało się o tym niedawno Zagłębie Lubin.

Korona – Pogoń, transmisja na żywo w TV

Transmisja meczu Korony z Pogonią dostępna będzie na antenie CANAL+Sport i CANAL+Sport 3. Ten operator właśnie posiada prawa do transmisji rozgrywek Ekstraklasy w Polsce.

Korona – Pogoń, transmisja online

Mecz Korony Kielce z Pogonią Szczecin obejrzycie zarówno w telewizji, jak i Internecie. Warto skorzystać z serwisu CANAL+ Online. Jeśli wykupicie odpowiedni pakiet, będziecie mogli obejrzeć wszystkie mecze PKO Ekstraklasy. Koszt miesięcznego abonamentu wynosi zaledwie 45 zł.

Zachęcamy również Was do skorzystania z naszej oferty! Jeśli zdecydujecie się wykupić abonament na sześć miesięcy z góry możecie zaoszczędzić aż 90 zł. W takiej konfiguracji zapłacicie jednorazowo 180 zł zamiast 270 zł.

Korona – Pogoń, typy bukmacherskie

Mimo posiadania atutu własnego boiska w tym meczu, to nie Korona Kielce, a Pogoń Szczecin jest według bukmacherów faworytem. Kursy na zwycięstwo gości wynoszą ok. 1.90.

Gdzie odbędzie się mecz Korony z Pogonią?

Spotkanie między Koroną i Pogonią zostanie rozegrane na Suzuki Arena w Kielcach.

Gdzie można obejrzeć mecz Korona Kielce – Pogoń Szczecin?

Spotkanie będziecie mogli obejrzeć na antenie CANAL+Sport i CANAL+Sport 3.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze