Korona – Legia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (16.07.2022)

Josue
PressFocus Na zdjęciu: Josue

Korona – Legia: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Po rozczarowującym minionym sezonie do gry wracają mistrzowie Polski z roku 2021. Czy Legia Warszawa na inaugurację poradzi sobie z Koroną Kielce? Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji oraz internecie.

Korona – Legia, gdzie oglądać

Przed Koroną Kielce prawdziwy chrzest na start walki w PKO BP Ekstraklasie. Słynne Scyzory zapewniły sobie awans do elity dopiero po zażartych bojach w barażach, a w pierwszej kolejce otrzymali od razu jednego z najtrudniejszych rywali.

W Legii Warszawa nikt nie wyobraża sobie kolejnego sezonu na tak niskim poziomie, jak poprzedni. Celem dla Wojskowych ma być, jak zawsze, mistrzostwo Polski. Rzecz jasna, to właśnie stołeczny klub będzie faworytem starcia w pierwszej kolejce. W Kielcach Legia spróbuje postawić pierwszy krok na drodze do odzyskania tytułu.

Sprawdź nasze typy na mecz Korona – Legia.

Korona – Legia, transmisja na żywo w TV

Wszystkie spotkania polskiej Ekstraklasy obejrzysz w CANAL+. Sobotnie starcie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3.

Korona – Legia, transmisja online

Mecze Ekstraklasy możesz też obejrzeć za pośrednictwem strony CANAL+ Online. Rejestrując się na niej, korzystając z naszej strony, możesz rozpocząć swoją przygodę z CANAL+, oszczędzając nawet 72 złote. Będziesz miał bowiem do wyboru dwie opcje:

  • 1-miesięczny dostęp – 45 zł
  • 6-miesięczny dostęp – 198 zł (zamiast 270 zł)

Korona – Legia, kursy bukmacherskie

Legia zanotowała fatalny sezon, ale jakość piłkarska jest zdecydowanie po jej stronie. Bukmacherzy nie upatrują w beniaminku faworyta do sprawienia niespodzianki.

Gdzie obejrzeć mecz Korona – Legia?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz za pośrednictwem usługi CANAL+ Online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Korona – Legia?

Mecz rozpocznie się w sobotę (16 lipca) o godzinie 20:00.

Komentarze