Katar – Ekwador: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (20.11.2022)

Pervis Estupinan
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Pervis Estupinan

Gdzie oglądać mecz Katar – Ekwador? O godzinie 17:00 rozpocznie się pierwsze spotkanie mistrzostw świata 2022. Gospodarze turnieju, którzy debiutują na imprezie tej rangi, podejmować będą rywala z Ameryki Południowej. Sprawdź gdzie oglądać mecz otwarcia katarskiego mundialu.

Katar – Ekwador, gdzie oglądać

Mistrzostwa świata w Katarze to turniej szczególny pod wieloma względami. Po raz pierwszy w historii odbędzie się latem, pomiędzy ligowymi sezonami. Z uwagi na temperatury panujące w Katarze rywalizacja odbywać się będzie na przełomie listopada i grudnia.

W inaugurującym turniej spotkaniu, reprezentacja Kataru zagra przed własną publicznością z Ekwadorem. Dla gospodarzy będzie to zarazem debiut w mistrzostwach świata. Katarczycy mogą liczyć na gorący doping swoich kibicom, ale nie są uważani za faworyta żadnego z trzech grupowych spotkań. Sprawdź nasze typy na mecz Katar – Ekwador.

Katar – Ekwador, transmisja TV

Prawami do transmisji wszystkich spotkań mistrzostw świata dysponuje Telewizja Polska. Mecz otwarcia Katar – Ekwador będziemy mogli obejrzeć “na żywo” na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:00, skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Katar – Ekwador, transmisja online

Mecze mundialu będzie można oglądać także za pośrednictwem internetu. Transmisja ze spotkania Katar – Ekwador będzie dostępna online na stronie sport.tvp.pl. Mecz będą mogli również obejrzeć klienci usługi CANAL+ online, do której w ostatnich dniach dołączono kanały TVP1 i TVP2.

Katar – Ekwador z Tetrykami

Mecz otwarcia mistrzostwa świata można również oglądać wspólnie z Tetrykami: Leszkiem Milewskim i Kubą Olkiewiczem, wspieranymi przez Juliusza Sipikę.

Katar – Ekwador, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie wskazują w tym meczu zdecydowanego faworyta do zwycięstwa, ale większe szanse na zdobycie trzech punktów dają Ekwadorowi. Kursy na zwycięstwo gości oscylują w okolicy 2.40.

Jak zakończy się spotkanie?

Kursy na mecz Katar – Ekwador

STS
3.20
KATAR
3.10
REMIS
2.40
EKWADOR
Zagraj!
Superbet
3.25
KATAR
3.20
REMIS
2.40
EKWADOR
Zagraj!
Betfan
3.15
KATAR
3.00
REMIS
2.49
EKWADOR
Zagraj!
Totalbet
3.30
KATAR
3.17
REMIS
2.44
EKWADOR
Zagraj!
Kursy aktualne na 18.11.2022 12:05
Gdzie obejrzeć mecz Katar – Ekwador?

Mecz Katar – Ekwador będzie transmitowany na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K

Kiedy rozegrany zostanie mecz Katar – Ekwador?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (20 listopada) o godzinie 17:00.

Komentarze