Katar – Ekwador: promocje bukmacherskie na mecz otwarcia

Mistrzostwa świata w Katarze
PressFocus Na zdjęciu: Mistrzostwa świata w Katarze

Meczem Katar – Ekwador zainaugurowany zostanie w niedzielę piłkarski mundial. Mistrzostwa świata cieszą się również dużym zainteresowaniem bukmacherów, którzy z tej okazji przygotowali wiele atrakcyjnych promocji. Sprawdź z jakich ofert możesz skorzystać na niedzielny mecz otwarcia.

  • W niedzielę o godzinie 17:00 rozegrany zostanie mecz otwarcia mundialu: Katar – Ekwador
  • W ofercie polskich bukmacherów znajdziesz atrakcyjne promocje na mistrzostwa świata
  • Bukmacherzy oferują między innymi zakłady bez ryzyka, bonusy od depozytu czy darmowe zakłady

Mundial 2022. Promocje na mecz otwarcia

Pierwszy mecz katarskiego mundialu rozegrany zostanie w niedzielę (20 listopada) o godzinie 17:00. Gospodarz turnieju – reprezentacja Kataru podejmować będzie Ekwador. Na papierze faworytem do zwycięstwa są goście, choć Katarczycy zrobią wszystko, aby zapunktować w swoim debiucie w mistrzostwach świata. Przy okazji meczu Katar – Ekwador możesz skorzystać z szeregu promocji, które na turniej finałowy przygotowali legalni bukmacherzy. Poniżej znajdziesz informacje o poszczególnych ofertach.

Bukmacher bonus
Zakład bez ryzyka 125 zł w STS z kodem GOAL Odbierz bonus
Bonus 200% do 300 zł Odbierz bonus
Tydzień gry bez ryzyka do 3500 zł i darmowe zakłady! Odbierz bonus
Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł Odbierz bonus
Zakład bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł Odbierz bonus

Katar – Ekwador: zakład bez ryzyka 125 zł od STS

Mecz Katar – Ekwador nie ma zdecydowanego faworyta, choć bukmacherzy nieco większe szanse na zwycięstwo dają gościom. Typując rozstrzygnięcie tego spotkania warto zabezpieczyć się zakładem bez ryzyka. Taki znajdziecie w ofercie największego polskiego bukmachera – STS. I teraz najważniejsze. Rejestrując konto w STS z kodem promocyjnym GOAL otrzymasz zakład bez ryzyka 125 zł – najwyższy na rynku. Oferta ta pozwala na odzyskanie postawionych środków w momencie, gdy kupon okaże się przegrany. Jeżeli postawione środki będą pochodzić z konta depozytowego, zwrot otrzymasz od razu na konto główne i będziesz mógł dokonać natychmiastowej wypłaty.

Zakład bez ryzyka 125 zł w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

To niejedyna oferta jaką STS przygotował na najbliższe dni. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL200 będziesz miał również możliwość skorzystania ze świetnej promocji na wtorkowy mecz Polska – Meksyk. Za trafiony zakład na zwycięzcę tego meczu bukmacher oferuje bonus aż do 200 zł. Aby skorzystać z oferty wystarczy po rejestracji konta zagrać z konta depozytowego kupon SOLO lub AKO z zakładem na zwycięzcę meczu Polska – Meksyk za minimum 2 zł. Jeżeli zakład okaże się trafiony STS przekaże na konto bonusowe bonus w kwocie stanowiącej 20-krotność stawki kuponu, aż do 200 zł.

Katar – Ekwador: bonus 200% od depozytu do 300 zł w Betfan

Betfan na mistrzostwa świata przygotował nową ofertę powitalną w postaci bonusu 200% od pierwszego depozytu aż do kwoty 300 zł. Oznacza to, że wpłacając 150 zł otrzymujemy łącznie na grę 450 zł. Środki te możesz oczywiście przeznaczyć również na zakład dotyczący meczu Katar – Ekwador.

Do odbioru bonusu uprawnia kod promocyjny GOAL, który należy podać podczas rejestracji w Betfan. Minimalny depozyt pozwalający na skorzystanie z oferty to 50 zł. Maksymalny bonus otrzymamy wpłacając wspomniane 150 zł.

Bonus 200% do 300 zł
Poleca Mariusz Pudzianowski
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

BETFAN ma również specjalną promocję na mecz Polska – Meksyk. Z kodem promocyjnym GOAL będziesz mógł postawić kupon na to, że Polska nie przegra we wtorkowym meczu po kursie 50.00. Aby z niego skorzystać należy dokonać depozytu o wartości dokładnie 35 zł, zagrać dowolny pierwszy kupon za 30 zł (aby odblokować sobie możliwość skorzystania z promocji), a następnie postawić za 5 zł zakład SOLO po kursie 50.00 na stronie promocji na to, że Polska nie przegra z Meksykiem.

Katar – Ekwador: freebet 34 zł od Superbet

W przypadku bukmachera Superbet zwracamy uwagę na możliwość uzyskania darmowego zakładu o wartości 34 zł, który można wykorzystać na mecz otwarcia katarskiego mundialu. Co trzeba zrobić, aby go otrzymać? Wystarczy zarejestrować konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL oraz dokonać depozytu w kwocie co najmniej 34 zł. Freebet trafi na konto w ciągu 48 godzin i należy go zaakceptować w ciągu 24 godzin od przyznania.

Tydzień gry bez ryzyka do 3500 zł i darmowe zakłady!
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

To jednak nie wszystko. Z kodem GOAL będziesz mógł skorzystać ze świetnej promocji na mecz Polska – Meksyk. Wpłacając depozyt o wartości 50 zł będziesz mógł zagrać na bramkę Biało-czerwonych po kursie 200.00! Jeżeli zakład okaże się trafiony otrzymasz wygraną z kuponu oraz bonus o wartości 400 zł. Dodatkowo Superbet wypłaci 50 zł za każdego gola zdobytego przez Roberta Lewandowskiego.

Katar – Ekwador: freebety od Totalbet

W Totalbet na mecz Katar – Ekwador również możesz zagrać za freebety. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL otrzymasz aż trzy (!) o wartościach 20, 10 i 5 zł. Darmowe zakłady należy wykorzystać w ciągu 7 dni na kuponach z kursem łącznym co najmniej 2.00.

Po rejestracji w Totalbet możesz również skorzystać z cashbacku na pierwszy zakład do 200 zł. Jeżeli kupon okaże się trafiony otrzymasz swoją wygraną, jeżeli będzie przegrany otrzymasz zwrot w ciągu 24 godzin. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie na stronie bukmachera.

Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł
Bukmacher z najwyższym bonusem
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Katar – Ekwador: freebet 20 zł bez depozytu w Fortunie

Darmowy zakład, który możesz wykorzystać na zakład pierwsze spotkanie mundialu, znajdziesz także w Fortunie. Bukmacher ten oferuje freebet 20 zł bez depozytu! Otrzymasz go od razu po dokonaniu pełnej rejestracji konta z kodem promocyjnym GOAL. Nie jest przy tym wymagana wpłata żadnej kwoty.

Jeżeli zdecydujesz się na wpłatę depozytu, będziesz mógł skorzystać także z zakładu bez ryzyka aż do 600 zł.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze