Jagiellonia – Piast: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (16.07.2022)

Kamil Wilczek
PressFocus Na zdjęciu: Kamil Wilczek

Jagiellonia – Piast: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Już w sobotę swój sezon w PKO BP Ekstraklasie rozpoczną Jagiellonia Białystok oraz Piast Gliwice. Czy goście podtrzymają wysoką formę z minionej kampanii? Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji oraz internecie.

Jagiellonia – Piast, gdzie oglądać

Przed nami kolejny emocjonujący sezon w PKO BP Ekstraklasa. Podczas, gdy w większości elitarnych lig piłkarze dopiero ładują baterie, w Polsce rozpoczynamy już grę o punkty. W pierwszej kolejce Jagiellonia Białystok zmierzy się z niewygodnym rywalem. Czeka ich bowiem pojedynek z Piastem Gliwice.

W minionym sezonie Piastunki prezentowały się znacznie lepiej od sobotnich rywali. Stanowiły wyzwanie dla każdego możnego ligi, a przy tym zajęły wysokie, piąte miejsce. Jaga rozegrała zaś kampanię z cyklu do zapomnienia. Zajęła lokatę w środku tabeli, poniżej oczekiwań kibiców. W meczach bezpośrednich również radziła sobie kiepsko – w dwóch starciach z Piastem uzbierała punkt po szalonym meczu, zakończonym remisem 3:3. U siebie gliwiczanie wygrali 2:1.

Sprawdź nasze typy na mecz Jagiellonia – Piast.

Jagiellonia – Piast, transmisja na żywo w TV

Sobotnie spotkanie, jak wszystkie inne mecze Ekstraklasy, obejrzysz za pośrednictwem CANAL+. Pojedynek Jagi z Piastunkami dostępny będzie na CANAL+ Sport oraz na CANAL+ Sport 3. Początek starcia zaplanowany jest na godzinę 17:30.

Jagiellonia – Piast, transmisja online

Jeśli wolisz, możesz mecze Ekstraklasy oglądać też za pośrednictwem internetu. Pomoże ci w tym strona CANAL+ online lub dedykowane aplikacje mobilne, dostępne w smartfonach oraz telewizorach z funkcją Smart. Tam obejrzysz również starcie Jagiellonii z Piastem. Jeśli zarejestrujesz konto, korzystając z naszej strony, masz okazję zaoszczędzić nawet 72 złote. Będziesz miał bowiem dwie opcje rozpoczęcia subskrypcji:

  • 1-miesięczny dostęp – 45 zł
  • 6-miesięczny dostęp – 198 zł (zamiast 270 zł)

Jagiellonia – Piast, kursy bukmacherskie

Nieznacznym faworytem bukmacherów są goście. Piast ma za sobą znacznie bardziej udany sezon, ale wiemy też, że każda kampania piszę odrębną historię.

Stadion Miejski, Bialystok

Ekstraklasa

16 lipca 2022

17:30

Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 lipca 2022 17:30.
Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia – Piast?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ Sport oraz na CANAL+ Sport 3, a także za pośrednictwem usługi CANAL+ Online

Kiedy odbędzie się spotkanie Jagiellonia – Piast?

Mecz rozpocznie się w sobotę (16 lipca) o godzinie 17:30.

Komentarze