Hurkacz – Kokkinakis: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (25.03.2023)

Hurkacz - Kokkinakis: transmisja za darmo. Reprezentant Polski w sobotę rozpocznie udział w turnieju Miami Open 2023. W roli faworyta przystąpi do pojedynku z Australijczykiem Thanasim Kokkinakisem. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Hurkacz - Kokkinakis.

Hubert Hurkacz
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

O której godzinie gra Hurkacz? Transmisja na żywo

Zajmujący obecnie 9. miejsce w rankingu ATP Hubert Hurkacz jest zdecydowanym faworytem spotkania II rundy Miami Open 2023. Jego rywalem będzie lucky-loser z Australii Thanasi Kokkinakis, który aktualnie jest sklasyfikowany na 94. miejscu na świecie.

Obaj zawodnicy nie mieli jeszcze okazji spotkać się na korcie. Nie ma jednak wątpliwości, że w roli zdecydowanego faworyta w sobotę na kort wyjdzie reprezentant Polski

Mecz Hurkacz – Kokkinakis odbędzie się w sobotę (25 marca). Spotkanie powinno rozpocząć się około godziny 19:00 czasu polskiego.

Hurkacz – Kokkinakis , transmisja w TV

Mecze Huberta Hurkacza podczas Miami Open 2023 będzie można oglądać w polskiej telewizji. Spotkanie z Kokkinakisem będzie transmitowane na kanale Polsat Sport News.

Hurkacz – Kokkinakis, transmisja za darmo

Transmisja Hurkacz – Kokkinakis będzie również dostępna zupełnie za darmo za pośrednictwem internetu. Możliwość obejrzenia meczu daje usługa STS TV. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

Miami Open 2023: Kiedy gra Hurkacz?

Spotkanie Hurkacza z Kokkinakisem w ramach II rundy turnieju Miami Open 2023 rozegrane zostanie w sobotę (25 marca). Mecz według harmonogramu nie powinien rozpocząć się wcześniej niż o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Kokkinakis ?

Mecz Hurkacz – Kokkinakis będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Hurkacz – Kokkinakis?

Spotkanie rozegrane w sobotę (25 marca) o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze