High League 6: gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV? Transmisja i stream online (18.03.2023)

High League 6: gdzie oglądać? O której się zaczyna i ile kosztuje PPV? Przed nami kolejne freak fightowe wydarzenie, którego głównym punktem będzie pojedynek Jarosława "pashyBicepsa" Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem. Sprawdź o której jest High League 6 i gdzie dostępna będzie transmisja.

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski
PressFocus Na zdjęciu: Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski

Gdzie oglądać High League 6?

Gala High League 6 tym razem zagości w legendarnym katowickim Spodku. Masz dwie opcje na obejrzenie tej gali – pierwszą jest zakup biletów i pojawienie się na trybunach. Z kolei drugą obejrzenie transmisji “na żywo”, która będzie dostępna w systemie PPV. W tym miejscu zaznaczamy, że to jedyna legalna opcja na obejrzenie gali. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy opłacić PPV na oficjalnej stronie highlive.tv.

Kiedy High League 6?

Katowicki Spodek, który będzie gospodarzem gali High League 6 wypełni się kibicami już w sobotę (18 marca). Początek świetnie zapowiadającej się gali zaplanowany jest na godzinę 20:00. Organizatorzy zaplanowali łącznie osiem pojedynków w karcie głównej oraz walkę wieczoru, która nie rozpocznie się wcześniej niż o godzinie 22:00.

Ile kosztuje High League i gdzie kupić PPV?

Jeżeli nie wybierasz się do Katowic cała galę możesz obejrzeć za pośrednictwem internetu w dowolnym miejscu. Wystarczy, że wykupisz dostęp PPV, który jest dostępny w dwóch wariantach cenowych. Pierwszy wariant to koszt 34,99 zł i daje możliwość oglądania rywalizacji w jakości 720p. Ponadto całą galę można obejrzeć z odtworzenia do 24 godzin od jej zakończenia.

Drugi wariant kosztuje z kolei 39,99 zł. W tym wypadku transmisja jest dostępna w jakości 1080p, a VOD z gali jest dostępne przez siedem dni. PPV możesz wykupić na oficjalnej stronie organizatora gali – highlive.tv. To jedyny legalny sposób na obejrzenie gali.

Transmisja High League 6

Jak już wspomnieliśmy gala High League 6 odbędzie się w sobotę (18 marca) o godzinie 20:00. Transmisja dostępna będzie tylko w systemie PPV, a dostęp można wykupić na stronie highlive.tv. Do wyboru są dwa warianty – w cenach 34,99 zł i 39,99 zł.

Promocje bukmacherskie na High League 6 w Fortunie

Bogatą ofertę zakładów na wszystkie walki w ramach High League 6 znajdziesz na stronie oficjalnego partnera gali – bukmachera Fortuna. Jest to współpraca na wyłączność, co oznacza, że zakładów na High League nie znajdziecie w ofercie żadnego innego bukmachera.

Przy okazji High League 6 warto skorzystać z atrakcyjnego pakietu powitalnego, który Fortuna oferuje nowym klientom. Rejestrując konto i podając Fortuna kod promocyjny GOAL otrzymasz możliwość postawienia trzech zakładów bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł, a także odebrania dwóch darmowych zakładów 20 i 10 zł. Konto możesz również zarejestrować przez Fortuna aplikacja mobilna.

Aby odebrać pełen pakiet powitalny należy podać kod promocyjny GOAL w trakcie zakładania konta w Fortunie.

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Gdzie oglądać galę High League 6?

Galę można oglądać tylko po wykupieniu dostępu PPV na oficjalnej stronie organizatora.

Kiedy i o której odbędzie się gala High League 6?

Gala High League 6 odbędzie się w sobotę (18 marca) o godzinie 20:00.

Komentarze