GKS Tychy – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (13.08.2022)

Luis Fernandez
PressFocus Na zdjęciu: Luis Fernandez

Gdzie obejrzeć mecz GKS Tychy – Wisła Kraków? O piąte zwycięstwo w tym sezonie powalczy Biała Gwiazda, która w ramach 6. kolejki 1 Ligi uda się do Tych. Wisła przystąpi do tego meczu w roli faworyta. Sprawdź jak obejrzeć mecz GKS Tychy – Wisła za darmo.

GKS Tychy – Wisła Kraków, gdzie obejrzeć

Wisła Kraków po pięciu rozegranych kolejkach ma na swoim koncie 13 punktów i samodzielnie prowadzi w tabeli 1 Ligi. Podopieczni Jerzego Brzęczka sezon rozpoczęli od remisu, by w kolejnych czterech meczach zapisywać na swoje konto komplet punktów. Dopiero w ostatniej kolejce wiślacy stracili pierwszego gola w tym sezonie.

Dobrą formę Biała Gwiazda będzie chciała potwierdzić w sobotnie popołudnie w Tychach, gdzie zmierzy się z miejscowym GKS-em, który może się pochwalić tylko czteropunktowym dorobkiem. Gospodarze sobotniego meczu w dwóch ostatnich meczach musieli uznać wyższość swoich rywali.

Wisła przystąpi do meczu w Tychach w roli faworyta, ale na pewno nie może się spodziewać łatwej przeprawy. Sprawdź typy na mecz GKS Tychy – Wisła.

GKS Tychy – Wisła, transmisja na żywo w TV

Spotkanie GKS Tychy – Wisła Kraków odbędzie się w sobotę (13 sierpnia) o godzinie 17:30. Kolejny mecz Białej Gwiazdy na pierwszoligowych boiskach będzie można obejrzeć “na żywo” na kanale Polsat Sport Extra. Mecz obejrzymy także za pośrednictwem usługi Polsat Box Go, do której dostęp można teraz uzyskać zupełnie za darmo. Poniżej wyjaśniamy jak uzyskać dostęp.

GKS Tychy – Wisła: transmisja na żywo za darmo

Sobotni mecz w Tychach będzie można obejrzeć także zupełnie za darmo online. Wszystko dzięki promocji Fuksiarza, który oferuje 30-dniowy darmowy dostęp do usługi Polsat Box Go, za pośrednictwem której spotkanie będzie transmitowane. Jak odebrać dostęp?

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

GKS Tychy – Wisła Kraków, transmisja online

Powyżej wspomnieliśmy już, że mecz za pośrednictwem internetu będzie można obejrzeć w usłudze Polsat Box Go. Powyżej znajdziesz także informacje jak uzyskać do niej dostęp na 30 dni zupełnie za darmo.

GKS Tychy – Wisła, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w roli faworyta w sobotnim meczu stawiają Wisłę Kraków, ale nie odbierają również szans GKS-owi Tychy zarówno na remis, jak i zwycięstwo.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz GKS Tychy – Wisła?

Sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra oraz za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł.

Komentarze