ACF Fiorentina – West Ham United: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (07.06.2023)

Fiorentina - West Ham: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Dla obu ekip trofeum Ligi Konferencji ma duże znaczenie. Do czyjej gabloty trafi puchar? Transmisja z meczu dostępna będzie w internecie.

Declan Rice
IMAGO / MI News Na zdjęciu: Declan Rice

Fiorentina – West Ham, gdzie oglądać

Ani Fiorentina, ani West Ham United nie są tytanami europejskich pucharów. Viola w zamierzchłej przeszłości sięgnęła zaledwie po jeden Puchar Zdobywców Pucharów. Z kolei Młotom również udała się ta sztuka, a w ich gablocie można też znaleźć Puchar Intertoto. Wszystkie te sukcesy miały jednak miejsce w XX wieku. Teraz każdej ze stron zależeć będzie, by dołożyć oficjalne trofeum spod egidy UEFA i ponownie zaprezentować się na wielkiej scenie. Szanse na sukces wydają się wyrównane.

Sprawdź nasze typy na mecz Fiorentina – West Ham.

Fiorentina – West Ham, transmisja na żywo w TV

Wyłączne prawa do transmitowania meczów Ligi Konferencji ma platforma streamingowa Viaplay. Czwartkowego spotkania nie zobaczymy zatem w tradycyjnej telewizji.

Fiorentina – West Ham, transmisja online

Mecz finałowy obejrzeć możesz za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. Wejdź na stronę viaplay.pl i wykup odpowiedni abonament, a później ciesz się z dostępu do transmisji z meczu na Fortuna Arena w Pradze.

Fiorentina – West Ham, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy spodziewają się niezwykle wyrównanego pojedynku i nie są w stanie wytypować faworyta nadchodzącego finału Ligi Konferencji.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Fiorentina – West Ham?

Spotkanie dostępne będzie w platformie streamingowej Viaplay.

Kiedy odbędzie się spotkanie Fiorentina – West Ham?

Mecz rozpocznie się w środę (7 czerwca) o godzinie 21:00.

Komentarze