Dzisiejszy mecz Lecha Poznań: gdzie oglądać? (16.03.2023)

Lech Poznań zagra dzisiaj o ćwierćfinał Ligi Konferencji Europy. Po zwycięstwie 2:0 w pierwszym meczu, teraz zmierzy się z Djurgardens na wyjeździe. Sprawdź gdzie oglądać dzisiaj mecz Lecha.

Mikael Ishak
PressFocus Na zdjęciu: Mikael Ishak

Mecz Lecha dzisiaj: transmisja

Lech Poznań jest o krok od ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. W czwartkowym rewanżu 1/8 finału Kolejorz będzie bronił zaliczki z pierwszego spotkania. Drużyna Johna van den Broma przed tygodniem w 100 procentach zrealizowała swój cel i zwyciężyła przed własną publicznością 2:0. Do drugiego spotkania z Djurgardens Lech przystąpi w bardzo dobrej sytuacji.

Rewanżowy mecz Djurgardens – Lech, który wyłoni ćwierćfinalistę Ligi Konferencji Europy, rozegrany zostanie 16 marca (czwartek) o godzinie 18:45. Transmisja nie będzie dostępna w tradycyjnej telewizji. Mecz będzie można obejrzeć tylko online za pośrednictwem platformy Viaplay.

Djurgardens – Lech: gdzie obejrzeć?

Transmisja z decydującego o awansie do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy meczu nie będzie dostępna w Polsce w żadnej tradycyjnej telewizji. Wyłączne prawa do transmisji meczu Djurgardens – Lech ma platforma streamingowa Viaplay. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:45, skomentują Przemysław Pełka i Łukasz Trałka.

Przebieg spotkania będzie można również śledzić na youtubowym kanale Goal.pl razem z Tetrykami – Leszkiem Milewskim i Jakubem Olkiewiczem. Tradycyjnie już towarzyszyć im będzie Juliusz Sipika.

Djurgardens – Lech: kto awansuje?

Lech do rewanżu przystąpi w komfortowej sytuacji, bowiem ma zaliczkę w postaci dwubramkowego zwycięstwa w pierwszym meczu w Poznaniu. Czy Kolejorz stanie na wysokości zadania i przypieczętuje awans do ćwierćfinału?

Kto awansuje do 1/4 finału?

Djurgardens 9%
Lech 91%
722+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Djurgardens
  • Lech

Komentarze